Лектор з питань публічних закупівель

Оголошення про проведення   конкурсного відбору лекторів для проведення  тренінгів в рамках проекту «Підвищення прозорості та ефективності державних закупівель в Україні шляхом співпраці з громадянським суспільством»

Київська школа економіки входить до числа найкращих шкіл Центральної та Східної Європи, готуючи майбутнє покоління економістів світового рівня. Київська школа економіки була обрана українським партнером для запровадження  разом з командою Partnership for Transparency Fund за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) програми навчання українських організацій громадянського суспільства (далі – Проект).  Для забезпечення реалізації Проекту, Київська школа економіки, як виконавець Проекту, має намір залучити лекторів  (далі - Лектор).

Київська школа економіки запрошує кваліфікованих кандидатів взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади лектор з питань публічних закупівель.

Зацікавлені консультанти мають надати інформацію про відповідність їх кваліфікації вимогам щодо надання послуг у формі резюме (CV) українською мовою, які підтверджують що вони є кваліфікованими для виконання зазначених послуг.

Блоки Тренінгу

1. Закупівельний процес (законодавство, підготовка документації та е-закупівлі);
2. Моніторинг закупівель (методи, інструменти та робота з даними);
3. Робота з результатами моніторингу (ініціювання судових процесів, законодавчі методи впливу);
4. Побудова успішної стратегії моніторингу.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду наведено нижче.

Обов’язкові вимоги:
  1. Повна вища освіта (III або IV рівень акредитації) зі спеціалізацією в юриспруденції, економіки та інших суміжних із закупівлями сферою;
  2. Не менше одного року досвіду роботи в сфері закупівель;
  3. Підтвердження навичок викладання;
  4. Вільне володіння усною та письмовою українською мовами.
Бажанні вимоги:
  1. Досвід роботи в освітніх проектах;
  2. Досвід роботи в моніторингу, участі або проведенні закупівель ;
  3. Вміння виконувати завдання у стислі часові терміни.

Оплата за результатами співбесіди. Київська школа економіки має право вимагати надання документів, які підтверджують кваліфікацію зацікавлених консультантів.

Висловлення зацікавленості та резюме (CV) українською мовою  слід направляти поштою (Київська школа економіки, вул. Дмитрівська, 92-94, 01135, Київ, Україна,), електронною поштою (otereshchenko@kse.org.ua) або подати особисто за адресою KSE до: 17:00, 15 травня 2017 р.  

Будь ласка, зазначте в темі листа: «Лектор Тренінгів з моніторингу закупівель»

Зацікавлені кандидати можуть отримати додаткову інформацію за електронною адресою otereshchenko@kse.org.ua.