KSE news

15.04.2014

Kyiv School of Economics has opened its door for new generation of economists.

On April 11, Kyiv School of Economics has opened its door for new generation of economists.
KSE has held an Open House, which revealed all the nicety of obtaining a master's degree and features of business education.

14.04.2014

Проект "Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні".

Світовий банк схвалив грант з фонду інституційного розвитку (IDF) для проекту: "Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні". Грант підтримує процес розробки в секторі середньо- і довгострокової стратегії реформ що ґрунтуються на фактичних даних. 
04.04.2014

KSE Open House

01.04.2014

KSE was honored to host Erik Berglof, EBRD Chief Economist, with informal presentation of the EBRD Transition Report.

Kyiv School of Economics had an honor to host today Erik Berglof, EBRD Chief Economist with informal presentation of the EBRD Transition Report. 
28.03.2014

Відкрита лекція Павла Ільяшенка

7 квітня в Київській школі економіки відбулась відкрита лекція Павла Ільяшенка на тему: «Нейронаука: на крок попереду поведінкових фінансів, або як вивчення роботи людського мозку може підвищити якість інвестиційних рішень».

19.03.2014

Запрошуємо на відкриту лекцію представників компанії M-innovations, що відбудеться 24 березня о 17:00

На прикладі дослідження операційних процесів ритейлера - Time&Motion Study - доповідачі розглянуть як бізнес-потреби власників / топ-менеджменту компаній транслюються у бізнес-аналітику для прийняття стратегічних рішень. 
11.03.2014

Train your brain at KSE

Київська Школа Економіки (KSE) запрошує усіх зацікавлених студентів взяти участь у ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ПРИКЛАДНОЇ ЕКОНОМІКИ.