Київська школа економіки підтримує Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій

09.02.2018


23-25 лютого 2018 року Асоціація AgTech Ukraine за підтримки Міністерства Аграрної Політики та Продовольства України організовує четвертий Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій - найбільший щорічний захід для креативної спільноти національного масштабу, присвячений технологічним інноваціям у агросекторі. Київська школа економіки - інформаціний партнер заходу.


Це подія для ентузіастів та першопрохідців, конструкторів та винахідників, агрономів і зоотехніків, програмістів та інженерів, дизайнерів, бізнесменів, маркетологів та безлічі інших аграрних інноваторів. Це шанс проявити себе, розповісти про свої ідеї, знайти однодумців, створити команду та стати на крок ближче до здійснення мрії.


На вас чекають круті ментори, цікавий нетворкінг, особлива атмосфера та безліч можливостей для реалізації свого потенціалу! Давайте змінювати світ і будувати технологічне майбутнє агросектору разом!


До зустрічі на Всеукраїнському Хакатоні Аграрних Інновацій 2018! 


Деталі та реєстрація за посиланням: https://agtech.com.ua/hack2018 


Маєте круті ідеї, але вам бракує команди? Ми допоможемо вам знайти однодумців - просто розмістіть інформацію за посиланням https://goo.gl/2aAnMR


Коли: 23-25 лютого

Спонсори події: SyngentaAgro KMRUkragrocom