У Києві втретє пройшов міжнародний дебатний турнір "Kyiv Open"

06.03.2018

У Києві за підтримки Київської школи економіки вже втретє пройшов міжнародний дебатний турнір "Kyiv Open".

Минулого уік-енду, 24-25 лютого, у Києві відбувся міжнародний англомовний дебатний турнір "Kyiv Open 2018". Київське відділення ВМГО "Федерації дебатів України" зібрало в стінах Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка 40 команд кращих представників дебатного руху Європи та світу.

Протягом двох днів, семи дебатних раундів, учасники з 11 країн Європи та світу обговорювали актуальні теми, які виходять за межі молодіжної проблематики та охоплюють питання міжнародних відносин, політики, економіки, соціальної рівності, суспільної моралі тощо. До команди суддів увійшли дебатери-переможці та фіналісти Світового Чемпіонату з дебатів. Головними цілями турніру був обмін досвідом між представниками різних країн і поглядів та інтеграція українського дебатного руху в європейський.

До фіналу турніру потрапили команди з України, Польщі, Франції та Ізраїлю. Попри наявність досвідчених суперників з інших країн, цього року кубки кращої команди та спікера залишились в Україні. Їх отримала команда з Києва – Олег Стоєв та Андрій Чумачов.

Цього року подію підтримало Міністерство молоді та спорту України та завдяки цьому вона перевершила сподівання організаторів та зібрала найбільшу кількість іноземних команд в історії турніру.