6 липня – твій шанс отримати стипендію на навчання в Київській школі економіки!

14.06.2018


6 липня - день, коли ти можеш здійснити свою мрію! У цей день Київська школа економіки проводить іспит на отримання стипендії 80% і гранту "Таланти з регіонів" на навчання на магістерській програмі з економічного аналізу. Що таке магістратура з економічного аналізу:

• 2 роки інтенсивного навчання виключно англійською мовою викладачі зі ступенем PhD з західних університетів якість навчання контролюється міжнародною академічною радою, до якої входить Нобелівський лауреат Роджер Маєрсон, а в раду директорів KSE входять Святослав Вакарчук і Петро Чернишов. Після закінчення навчання ви отримаєте:

унікальні навички економічного, фінансового моделювання та аналізу, навички проведення наукових досліджень, високий рівень аналітичної підготовки для успішного працевлаштування на посадах як у приватному, так і в державному секторах; ґрунтовну підготовку, яка відкриває шлях до навчання на PhD-програмах провідних західних університетів; можливість отримати диплом магістра з економіки американського університету Х’юстона; Ми прагнемо, щоб найталановитіші отримали найкращу освіту. Завдяки підтримці донорів та партнерів Школи, ми надаємо стипендії на навчання. За результатами іспиту, який відбудеться 6 липня буде надано:

до 15 стипендій, які покривають 80% вартості навчання до 15 грантів "Таланти з регіонів". Грант включає повне покриття вартості навчання та витрати на проживання в Києві (хостел і щомісячна стипендія). Грант можуть отримати вступники, які закінчили бакалаврат в Україні за межами Києва та мають прописку не в Києві. Як отримати стипендію або грант:

до 4 липня подати документи онлайн на сайті apply.kse.org.ua або особисто. Перелік документів. 6 липня успішно скласти іспит у Київській школі економіки. Детальна інформація про іспит. Залишилися питання?


Пишіть на masters@kse.org.ua, дзвоніть на (067) 434 7163 або пишіть у телеграм, вайбер, WhatsApp на цей же номер. Якщо бажаєте, щоб ми нагадували вам про дедлайни та надсилали поради з підготовки до іспитів, реєструйтесь ↓


Реєстрація