Лицарі честі – інтенсивна програма, спрямована на забезпечення майбутніх керівників Національної поліції України знаннями та навичками, необхідними для ефективного управління територіальними органами и структурними підрозділами Національної поліції. Окремий акцент у проекті зроблено на підвищення лідерських якостей учасників, а також їхньої ціннісної і етичної підготовки. 

Формат

  • 4 тижні / 24 дні/ 184 академічні години
  • 5 днів навчання (пн-пт) + 1 день роботи над кейсами та проектами (сб)
  • робочі зустрічі із міжнародними експертами, представниками ICITAP, EUAM, провідними управлінцями українським та міжнародних організацій, громадськими активістами, керівниками поліції

Викладачі

Анна Власова

Професор Київської школи економіки

 

Директор та співзасновник Школи HRM. Радник адміністрації президента України. Кандидат економічних наук, доцент, магістр бізнес-освіти Університету економіки та права Екс-ан- Прованс (University of Economics and Law, d'Aix-Marseille, France). Здобула диплом з менеджменту Європейського фонду з розвитку менеджменту (efmd). Більше 20 років проводить програми професійного розвитку для менеджерів з управління людськими ресурсами та програми управлінського розвитку для менеджерів вищої ланки. Є консультантом понад 100 організацій у різних сферах. Ключові сфери компетенції: менеджмент, організаційна поведінка, управління людськими ресурсами: стратегія управління людськими ресурсами.

Курси на програмі «Лицарі честі»: системне мислення, стратегічний менеджмент, робота у команді та технологія вирішення проблем, лідерство та створення мотиваційного клімату, проведення організаційних змін.


СЕРГІЙ ГВОЗДЬОВ

Професор Київської школи економіки, академічний директор KSEMBA

Управляючий партнер компанії «Необхідно і достатньо», викладач GoldrattSchools, кандидат економічних наук, МВА. Основний напрямок робіт пов'язаний з запровадженням методів управління на основі Теорії Обмежень (ТОС). З 2008 по 2010 рік очолював першу в Європі регіональну Школу Гольдрата. Викладає курси операційного менеджменту, логістики, а також курс з управління інноваційними проектами. Пройшов навчання на міжнародних програмах GoldrattSchools (Ізраїль), IESE (Університет Наварри, Барселона), OWZ Консалтинг-Центра (Мюнхен),  Бізнес-Школи Вейнського Університету (Детройт, США), проводить заняття в провідних школах менеджменту України, Білорусії, Казахстану, Киргизстану, Росії та США.

Курси на програмі «Лицарі честі»: операційний менеджмент, управління проектами


Інесса Пустовалова

Бізнес-тренер

Більше 100 проведений тренінгів. Основна спеціалізація – комунікація, ораторська майстерність, діловий стиль, етикет,  публічні виступи.  Консультант та експерт програм «Утро с Интером», «За деньги», "Бизнес". Консультант модного портала «Dress-code».

Освіта: Міжрегіональна Академія Управління Персоналом, спеціальність «психологія». Інесса також успішно закінчила Університет Риторики та Ораторської Майстерності у Москві.

Курси на програмі «Лицарі честі»: ефективна комунікація


Кирило Недря

Викладач Національної поліції України

 

Викладач курсу «Стресостійкість» та «Ефективна Комунікація» Національної поліції України, кандидат історичних наук. Провів більше 40 тренінгів для Національної поліції України. Доцент кафедри філософії та політології Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Заступник командира роти з виховної роботи 93 окремої механізованої бригади, кіборг. За участь у бойових діях (Донецький аеропорт) також за виявлені особисті мужність і героїзм, нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеню, відзнакою «Гвардія». Закінчив Дніпропетровський національний університет за спеціальністю «політологія».

Курси на програмі «Лицарі честі»: стресостійкість


Михайло Колісник

Професор Київської школи економіки

Викладач, управляючий партнер фірми FINART Smart Solutions, викладач курсів з фінансів, управління ризиками, прийняття рішень, стратегії у провідних школах менеджменту України й зарубіжжя, кандидат економічних наук, доцент. Закінчив інженерно-економічний факультет Львівської політехніки. Після захисту дисертації й стажування у Вейнскому Державному Університеті (Детройт, США), Копенгагенській бізнес-школі, стажувався в консалтинговій фірмі “Даньск Менеджмент Форум” (Копенгаген, Данія), пройшов ряд стажувань у ведучих бізнес-школах Словенії (IMTA, IEDC), Голландії (Maastricht University). Зараз Михайло також працює в якості консультанта в міжнародних проектах. Протягом трьох років був членом наглядової ради банку „Пекао (Україна)”, був також членом наглядових рад ряду вітчизняних компаній.

Курси на програмі «Лицарі честі»: основи та технології прийняття рішень, прийняття та впровадження рішень, фінансовий менеджмент та планування

 

Іванов Сергій

Бізнес-тренер

 

НЛП-мастер. Навчаючий тренер Київської Асоціації Практикуючих Психологів та Психотерапевтів. З 2005 року – керівник тренінгової компанії (Школа Тімбілдінгу). Більше 300 проведений тренінгів.

Основна спеціалізація – команда, управління часом, само мотивація. Консультує найбільші компанії України.

Співавтор 4 книг з організаційної психології та методиці тренінгової роботи.

Освіта: Київський військовий інститут управління військами та зв’язком, спеціальність «автоматизовані системи управління». Київський Державний Економічний Університет, спеціальність «Облік та аудит», Київська Асоціація Практикуючих Психологів та Психотерапевтів, тренер.

Курси на програмі «Лицарі честі»:управління часом та само мотивація


Віктор Пинзеник

Запрошений викладач KSE

 

Український політик і економіст, Міністр фінансів та Віце-Прем’єр кількох урядів України. Народний депутат України 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8-го скликань. Почесний доктор Національного університету "Києво-Могилянська академія" з 1996 р., Тернопільської академії народного господарства. Заслужений економіст України з квітня 2004 р. Автор понад 400 статей, книг: "Матеріальне стимулювання підвищення рівня якості праці" (1985 р.), "Ціни і якість продукції виробничо-технічного призначення" (1988 р.), "Азбука повного госпрозрахунку" (1991 р.), "Коні не винні, або реформи чи їх імітація" (1998 р., 1999 р.).

Курси на програмі «Лицарі честі»: макроекономіка та її вплив на поведінку людей


Антон Моргуненко

Бізнес-тренер

 

НЛП-практик. Навчаючий тренер Київської Асоціації Практикуючих Психологів та Психотерапевтів.

Більше 500 проведений тренінгів. Основна спеціалізація – переговори, конфлікти, комунікація, лідерство.

Освіта:

Харківскький Політехнічний Університе, спеціальніст «інженер-радіофізик».Київська Асоціація Практикуючих Психологів та Психотерапевтів, тренер

Курси на програмі «Лицарі честі»: переговори та конфлікти


Євген Глібовицький

Запрошений викладач KSE

 

Експерт з комунікацій, викладач, автор популярних навчальних розробок із PR та медійних комунікацій. Працював журналістом. У 2002 став співавтором ідеї 5 каналу. Працював журналістом "Студії 1+1", "Першого національного", у "Киевских ведомостях". Був локальним співпродюсером для американських телеканалів CBS та PBS, британського BBC. Має досвід роботи в "гарячих точках" (Югославія 1999, події після терактів 11 вересня в Нью-Йорку й Вашингтоні 2001, країни Близького Сходу 2002). У 2007 році Євген Глібовицький заснував компанію зі стратегічного консультування та маркетингу pro.mova, яка працює в Україні, на Кавказі та в Центральній Азії. Експерт з довготермінових стратегій. Займається дослідженнями цінностей та є учасником Несторівської експертної групи (візія для України 2025), Унівської експертної групи (візія для Львова 2025), дніпропетровської групи DYB (стратегія 2030).

Закінчив Національний університет «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «політологія», також вивчав право у Львівському університеті ім. Франка та філософію в Блафтонському університеті, США

Курси на програмі «Лицарі честі»: комунікації та лідерство


Гері Корднер

Представник програми ІСІТАР, колишній начальник поліції, мер міста

 

Гері Корднер працював поліцейським та був начальником поліції в штаті Меріленд. Пан Корднер також займав пост директора Регіонального інституту поліцій Кентукк, був Президентом Академії Кримінології (ACJS), і редактором спеціалізованих видань American Journal of Police та Police Quarterly. Співавтор книг з поліцейського управління та "Поліція і суспільство", автором численних статей і матеріалів з тематики поліції. Він був суддею на щорічній премії Герман Гольдштейн. Гері Корднер викладає кримінальне правосуддя у Kutztown University та Johns Hopkins University.

Курси на програмі «Лицарі честі»: стратегія та ефективність поліції, управління патрулем та розслідуваннями, управління неправомірніми діями поліції

Організатори програми «Лицарі честі»

Bureau of International Narcotics and Law Enforcement Affairs, INL

місією Бюро міжнародної боротьби з наркотиками та правоохоронної діяльності  є боротьба з міжнародною злочинністю і нелегальні наркотики, та їх впливом на Сполучені Штати, громадян, та країн-партнерів, надаючи ефективну зовнішню допомогу і сприяючи глобальному співробітництву в боротьбі з цими загрозами.       http://www.state.gov/j/inl/

 

International Criminal Investigative Training Assistance Program, ICITAP

міжнародна навчальна програма допомоги у кримінальних розслідуваннях реалізується Департаментом юстиції США та має на меті підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації працівників правоохоронних органів держав, співробітництво з якими визначене Урядом США як пріоритетний напрям діяльності.

https://icitapeurasia.wordpress.com/

 

Kyiv School of Economics, KSE

Київська школа економіки заснована у 1996 році Консорціумом економічних досліджень та освіти (EERC). Це навчальний заклад світового рівня з відмінною репутацією як в Україні, так і за кордоном. KSE входить до числа найкращих шкіл Центральної та Східної Європи, готуючи майбутнє покоління економістів та менеджерив світового рівня. Таким чином, діяльність KSE сприяє розвитку сфер економіки, бізнесу, а також економічної політики в Україні та сусідніх державах.

http://www.kse.org.ua/uk/

Місце проведення:

Київська школа економіки

Вул. Дмитрівська, 92-94

Контакти:

knights@kse.org.ua;  

38 (044) 492 8012 (ext. 109);

38 (093) 67 98 842

38 (067) 44 10 111