Дискусія “Демократія, бюрократія та освіта” в Одесі 23 березня

08.03.2018

23 березня о 18:30 за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження" відбудеться дискусія "Демократія, бюрократія та освіта" для представників державного і громадського сектору та освітян.


Спікерка: Інна Совсун, віце-президент Київської школи економіки, перший заступник Міністра освіти та науки в ‎‎‎2014-2016 рр. 

Про що будемо говорити: 

У дискусіях про освіту найчастіше звучить теза про необхідність готувати фахівців для ринку праці. Проте не менш, чи навіть більш важливою є роль освіти для демократичного розвитку суспільства. Під час дискусії ми обговоримо, яким чином освіта допомагає формувати та розвивати демократичні цінності у 21 столітті.

Не менш важливим є питання змісту сучасної освіти. Яка освіта потрібна людям у ХХІ столітті, собливо у світлі постійних модифікацій потрібних знань та компетенцій і поступовим розширенням сфер, у яких людей можуть замінити технології? Чи можливо взагалі радикально оновити знання та навички дорослих людей? 

Український контекст формує додаткові запитання до ролі освіти в суспільному розвитку.  Чи можливо реформувати державу та змінити суспільство без якісно нових ідей та підходів? Хто має формувати нові ідеї та підходи? Яка роль освіти у цьому процесі? І хто має бути носієм найпрогресивніших знань та підходів?

Дата і час: 23 березня, 18:30.
Місце проведення: Одеса, готель "Марлін", Польський узвів, 13. 

Мова заходу: українська. 

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Реєстрація


Подія відбудеться в рамках Днів KSE в Одесі. Усі події та реєстрація доступні за посиланням.