Тренінг "Анатомія наукового дослідження: ідеї, конференції, гранти, публікації"

14.03.2018


Київська школа економіки та Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні запрошують викладачів вищих навчальних закладів на тренінг "Анатомія наукового дослідження: ідеї, конференції, гранти, публікації", який відбудеться 24 березня в Одесі.

Тренінг проводитимуть  професор Київської школи економіки Володимир Вахітов та стипендіатка Програми імені Фулбрайта 2017-2018, доцент кафедри міжнародних відносин Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова Поліна Синовець. Ми розглянемо такі питання:

• Які програми пропонує Fulbright Ukraine для проведення досліджень в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США

Якою має бути конкурентна заявка на грант

Як шукати тему і літературу

Як уникнути головних помилок при написанні заявки на грант

Як подаватися на конференції

Дивний світ наукометрії

Розклад тренінгу:

9:30-10:00 – Реєстрація, вітальна кава.

10:00-11:30 – Секція 1. Програми обмінів і стажування Уряду Сполучених Штатів для викладачів, дослідників та адміністраторів навчальних закладів; критерії оцінювання конкурсних робіт. Досвід участі у програмі обмінів. Поліна Сіновець.

Як знайти ідею для дослідження, де шукати літературу та дані, як подаватися на конференції. Володимир Вахітов.  

11:30-11:45 – Перерва на каву

11:45-13:15 – Секція 2. Методологія та етичні питання наукового дослідження, як писати заявку на грант. Володимир Вахітов.

13:15-13:45 – Перерва

13:45-15:15 – Секція 3. Обговорення, питання/відповіді

Якщо у вас є ідеї щодо гранту чи наукової статті, викладачі готові обговорити їх з вами під час третьої секції.

Викладачі тренінгу:

Володимир Вахітов отримав ступінь Ph.D. з економіки в університеті штату Кентукі, зараз викладає в Київській школі економіки статистику та економетрику, поведінкову економіку, економіку міста. Його наукові дослідження зосереджені на сфері економіки регіонів та міст, теорії агломерації та економіки виробництва. Володимир був удостоєний багатьох грантів та стипендій, серед яких декілька програм з фінансування освіти в університеті штату Кентукі, а також гранти на індивідуальні дослідження від Всесвітньої мережі розвитку та Консорціуму економічної освіти та економічних досліджень.

Брав участь у роботі відбіркової комісії для фіналістів конкурсів Фулбрайт, а також як експерт з початкового відбору заявок. Має досвід публікацій досліджень в іноземних економічних журналах, що входять в міжнародні рейтинги і бази даних (Scopus, Web of Science), а також великий досвід представлення робіт на міжнародних конференціях.

Володимир поділиться своїм досвідом та дасть практичні поради з написання заявки на грант та пошуку партнерів.

Поліна Синовець - доцент кафедри міжнародних відносин Одеського національного університету ім. І.І.Мечникова. Кандидат політичних наук. З 2003 по 2012 працювала старшим науковим співробітником Одеського філіалу Національного Інституту Стратегічних Досліджень. Стажувалася в Центрі проблем нерозповсюдження ім. Джеймса Мартіна в 2006 році та в Оборонному коледжі НАТО в 2015. Стипендіатка Програми імені Фулбрайта 2017-2018 у James Martin Center for Nonproliferation Studies, Washington, DC.Є експертом в галузі ядерної політики держав і нерозповсюдження, друкувалася в таких виданнях, як Bulletin of the Atomic Scientists, Росія в глобальній політиці, NATO Defense College Research Papers etc.

Для кого цей тренінг:

Для викладачів вищих навчальних закладів (викладачів; аспірантів та дослідників, які ще не мають наукового ступеня; кандидатів наук; докторів наук), які володіють англійською мовою і зацікавлені проводити наукові дослідження, в тому числі в інших країнах.

Дата та час: 24 березня, 9:30.

Місце проведення: Одеса, готель "Марлін", Польський узвів, 13.

Учасники тренінгу отримають сертифікати.

Мова заходу: українська

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Реєстрація

Подія відбудеться в рамках Днів KSE в Одесі. Усі події та реєстрація доступні за посиланням.