Відкрита лекція депутата Європейського парламенту Діти Харанзової 17 листопада в KSE

03.11.2016

Відкрита лекція депутата Європейського парламенту Діти Харанзової 17 листопада в KSE

17 листопада в Київській школі економіки вібудеться відкрита лекція депутата Європейського парламенту Діти Харанзової. Тема лекціі: “Досвід приєднання до ЄС республіки Чехія”.   

Реєстрація

Пані Харанзова є чеським політиком та дипломатом. Її було обрано до Європейського парламенту в 2014 році і вона є членом Комітету з питань внутрішнього ринку та захисту прав споживачів та заступником члена Комітету з міжнародної торгівлі.

До того як пані Харанзова приєдналася до Європейського парламенту, вона приймала участь у програмі Phare (фінансовий інструмент Європейського Союзу для допомоги країнам-кандидатам з Центральної та Східної Європи у підготовці до вступу в ЄС) та була зосереджена на реформі державного управління у Чеській республіці. Пані Харанзова також працювала в Міністерстві закордонних справ Чехії у час, коли Чехія приєдналася до ЄС у 2004 році та під час Президенства Чехії в ЄС у 2009 році. Минулого року Діта Харанзова приймала участь у Київському напівмарафоні, символічній події, яка відбувалася заради підтримки реформ в Україні.

Лекція буде проходити в рамках проекту #UkraineReforms, спільного проекту Центру Європейських Студій ім. Вілфреда Мартенса, Київської Школи Економіки, Реанімаційного Пакету Реформ та ініціативи Сильніші Разом, який стартував наприкінці 2014 року заради підтримки реформ в Україні.     

Для участі зареєструйтеся, будь ласка 

Реєстрація

Дата та час: 17 листопада, 19.00

Міце проведення: Київська школа економіки (вул.Дмитрівська, 92-94)

Мова: Англійська