Программа именных стипендий

Про програму

Київська школа економіки відіграє провідну роль у навчанні майбутніх економістів та менеджерів світового рівня.

Ми — одна з найкращих економічних шкіл серед країн Центрально-Східної Європи, альма-матер реформаторів та авторитетних аналітиків, каталізатор економічної дискусії в Україні та лідер в області консультацій з питань економічної політики. Наша мета — забезпечити рівний доступ до вищої освіти для громадян України, а також заохотити талановитих українців інвестувати свій час та зусилля у набуття дійсно якісної освіти.

Ми вдячні меценатам та стратегічним партнерам, які започатковують у KSE свої іменні стипендії, надають студентам можливість безкоштовного навчання та інституційно підтримують школу.


Іменні стипендії — це не лише матеріальна підтримка. Це також можливість особистого спілкування Мецената та Студента та нагода поділитися власним досвідом, ідеями, переконаннями. Меценати беруть участь у програмі менторства та підтримують стосунки зі Студентами протягом навчального року. Також одна з можливостей - це стажування або працевлаштування Студента в компанії Мецената після закінчення навчання.Іменні стипендії 2018

Завдяки підтримці Меценатів, у 2018/19 академічному році ми прагнемо забезпечити безкоштовну якісну освіту 50 студентам магістерських програм KSE.

Які іменні стипендії відкриті у 2018/19 академічному році?

Є три різновиди іменних стипендій: Корпоративні іменні стипендії, Індивідуальні іменні стипендії, а також іменні стипендії Випускників KSE.

Корпоративні іменні стипендії

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) в рамках стратегічного партнерства з Київською школою економіки підтримав освітню програму «Таланти з регіонів».

Ця програма передбачає покриття витрат на навчання на магістерській програмі з економічного аналізу для студентів з регіонів, а також покриття витрат на їх проживання в Києві. Щомісячна сума стипендії складає 1500 грн.

У 2018/19 році ПУМБ забезпечує 10 із 20 місць для студентів, що навчатимуться на стипендії «Таланти з регіонів».


Індивідуальні іменні стипендії

Ми щиро вдячні Індивідуальним Меценатам, які надають особисту підтримку талановитій молоді. У 2018/19 академічному році вступає в дію 20 іменних стипендій від Індивідуальних Меценатів:
Іменні стипендії Випускників KSE

Взимку 2018 Київська школа економіки провела благодійну кампанію серед випускників KSE. Інформацію про кампанію Ви можете знайти за цим посиланням.

За результатами було започатковано 10 колективних іменних стипендій від випускників різних років.

Список стипендій на цій сторінці буде оновлюватися, по мірі того як до Програми долучатимуться нові Меценати.

Хто може претендувати на іменну стипендію?

Студенти автоматично* потрапляють у список кандидатів на участь у програмі іменних стипендій, після того як успішно складуть вступний іспит на магістерські програми KSE. *Подавати окрему заявку на програму іменних стипендій не потрібно

Як працює процес відбору?

Іменні стипендії, доступні у 2018/19 навчальному році, будуть розподілені Департаментом фінансової допомоги, ґрунтуючись на критеріях, встановлених Меценатами.

Процес розподілу стипендій розпочнеться в серпні 2018 року.Іменні стипендії 2017

У 2017/18 академічному році 11 студентів магістерської програми з Економічного аналізу отримали іменні стипендії. Їх підтримали:

Публікації про програму іменних стипендій 2017/18 можна знайти за допомогою хештегу #KSEscholarship.

Щоб бути в курсі новин, слідкуйте за сторінкою KSE у Facebook!

Як я можу підтримати Школу?

Якщо Ви бажаєте дізнатися більше про варіанти підтримки Школи, натисніть на кнопку нижче -


або надішліть електронний лист на адресу president@kse.org.ua

Ми існуємо, щоб створити інтелектуальну основу для розбудови міцної та інноваційної економіки України!