Бизнес-образование

Бізнес-освіта KSE надає можливість отримати відмінний досвід та навички для здійснення стратегічного планування бізнесу та пошуку рішень поточних проблем. Цільова аудиторія програм – керівники вищого рівня, консультанти, аналітики, а також професіонали, які працюють у приватному та державному секторах.

Бізнес-освіта у KSE відрізняється тим, що ми оцінюємо себе за міжнародними стандартами і конкуруємо на світовому ринку навчальних закладів.


MBA в Київській школі економіки - це 12-місячна інтенсивна програма англійською мовою. Програма розроблена для амбітних та свідомих лідерів, які працюють у різноманітних галузях, з досвідом в приватному чи державному секторі.
Наша програма вимагає зусиль, старанності та віддачі. MBA в Київській школі економіки надає системні знання та досвід для майбутніх бізнес-лідерів. Ми виховуємо професіоналів, які здатні діяти.

Це перша в Україні програма, що охоплює не лише технічну складову сфери, а націлена саме на вдосконалення навичок проектного менеджменту та розуміння бізнес-процесів на основі аналітики даних. Адже більшість проектів з аналітики даних та штучного інтелекту зазнають краху не через відсутність технічної експертизи, а через відсутність управлінських навичок. 
Дехто називає такі програми “МВА з аналітики даних”, проте ми думаємо ширше - тому пропонуємо на Програмі два потоки на основі вибіркових курсів (AI та Business Analytics) та навіть плануємо структуру курсів на основі штучного інтелекту!
Програма розроблена для менеджерів, підприємців, керівників, а також працівників ІТ-галузі, що прагнуть розібратись у бізнесовій складовій аналітики даних.
MBA для керівників державних компаній (SOE MBA)

Програму МBA для керівників державних компаній було створено у Київській школі економіки у 2016 році. 
Програма МВА у Київській школі економіки є єдиною в Україні програмою, де разом навчаються керівники найбільших державних компаній та представники приватного сектору. Навчання здійснюється викладачами з багаторічним досвідом викладання у найкращих міжнародних бізнес-школах та практичним досвідом керівництва великими міжнародними та українськими компаніями. На сьогоднішній день на програмі навчається 78 студентів – керівників найбільших україських компаній: НАК «Нафтогаз України», Укргазвидобування, ПАТ «Укрзалізниця», Украерорух, КБ “Южное”, Украгролізинг, Ощадбанк. Українські поліметали та інші. 
Програма з підприємницької діяльності для ветеранів АТО, яка діє за підтримки Фонду родини Загорій, створена з метою допомогти учасникам подолати страх і невпевненість перед відкриттям власної справи та зробити крок до нових можливостей у мирному житті.

За 2,5-місяці слухачі програми вивчають основи планування, маркетингу, фінансів, управління персоналом та продажів, розробляють бізнес-план і презентують його перед журі, яке обирає три найкращі проекти, що отримують заохочувальне мікрофінансування.Щоб дізнатися детальніше про програми, просимо звертайтеся:

mba@kse.org.ua

+38 (067) 441 0111
Viber, WhatsApp, Telegram


Подписка