Тиждень малого та середнього бізнесу в Україні
19 - 23 листопада 2018 

Малий та середній бізнес – драйвер економіки України!


Тиждень малого та середнього бізнесу в Україні – ініціатива Київської школи економіки, що відбувається в рамках Європейського тижня підприємництва, та об’єднує представників бізнесу, експертної спільноти та регуляторів задля побудови середовища для продуктивного діалогу, обміну знаннями та синергії з метою розвитку підприємництва в Україні. Ми віримо, що малий та середній бізнес (МСБ) – це драйвери сильної та інноваційної економіки України.

Для кого:
  • підприємці та майбутні підприємці 
  • активна молодь, що хоче бути залучена в бізнес
  • представники бізнес-спільнот 
  • працівники освітніх та державних інституцій  

Участь безкоштовна за умови реєстрації:

Реєстрація на всі події тижня

Програма Тижня:Україна посіла 71 місце серед 190 країн світу у рейтингу Doing Business 2019. Це на 5 щаблів вище ніж минулого року, але й досі недостатньо. Найближчі сусіди України – Польща, Росія, Білорусь, Словаччина, – знаходяться на 33, 31,37 та 42 місцях відповідно. Чого не вистачає Україні, куди рухатись, та як підприємствам досягати успіху навіть в умовах несприятливого бізнесового середовища – про все це говоритимемо з представниками бізнесу і державних регуляторів.
Реєстрація на всі події тижняОпис: багато ветеранів АТО та ООС після повернення з війни замислюється над відкриттям власної справи. Ми підготували для вас декілька надихаючих кейсів успішного малого бізнесу, створеного ветеранами. Майя Москвич, що служила у батальйоні імені генерала Кульчицького, “Гарпуні” та  "Миротворці" і в цьому році здобула дві золоті медалі з Invictus Games, розкаже про досвід вирощування часнику. А Володимир Шевченко поділиться своїм досвідом відкриття кав’ярень під брендом Veterano Coffee. Під час заходу, ви отримаєте унікальну можливість долучитися до спільноти doers – людей, що звикли брати на себе відповідальність за своє життя і успіх.
Реєстрація на всі події тижня


Опис: 5 жовтня в Україні знову почалися перевірки бізнесу - цього разу міжвідомчі перевірки спрямовані на предмет дотримання підприємствами трудового законодавства. Під час зустрічі поговоримо з Головою BRDO Олексієм Гончаруком про те, чого чекати бізнесу від держави у наступному році, як поводитись під час перевірок та чи можна захистити себе від неправомірних дій перевіряючих. Зустріч буде корисна представникам бізнесу та тим, хто прагне започаткувати свою справу.
Реєстрація на всі події тижня


Опис: Світ перебуває в ері “цифрової революції”. Вирази “штучний інтелект”, “великі дані”, “машинне навчання” зі сфери термінів, зрозумілих вузькому колу it-гіків, переходять у розряд вживаних широким загалом. Що це означає для кожного конкретного підприємства? Необхідність тримати руку на пульсі застосовуючи сучасні трансформаційні техніки та принципи управління. Тож говоритимемо про lean-підходи, корпоративну культуру, KPI`s, дизайн клієнтського досвіду та NPS.

Реєстрація на подію закрита!


Опис: На завершення тижня малого та середнього бізнесу в Україні, Київська школа підготувала спеціальну події – зустріч з Крістофером Уейлзом, радником багатьох прем’єр-міністрів з питань економічної та фіскальної політики. Крістофер спеціалізується на податкових системах, прогнозуванні надходжень до бюджетів та прозорості державного управління. Тож поглянемо на питання оподаткування з точки зору регуляторів та спробуємо зрозуміти, що чекає на Україну в цій сфері у близькому та віддаленому майбутньому.

Реєстрація на всі події тижня