Crowdfunding

Влітку 2016 року KSE запустила нову ініціативу для підтримки талановитих студентів з регіональних університетів. Окрім академічних стипендій (які надаються в залежності від успішності) на дворічній програмі з економічного аналізу, ми надали студентам з регіонів гранти на покриття витрат на проживання (гуртожиток та щомісячну стипендію). Нашою метою було дати абітурієнтам з регіонів, багато з яких родом з незаможних сімей, доступ до високоякісної освіти та підвищити їхні можливості успішної бізнес чи академічної кар'єри після навчання. 

В результаті, 11 студентів з усієї України беруть участь у програмі на даний момент. 

Ми просимо вас підтримати цих талановитих студентів під час їхнього навчання на другому курсі у 2017/18 навчальному році, надавши їм допомогу з покриттям витрат на проживання в Києві. 

Загальна необхідна сума – 427 000 грн. З них:

- 165 000 грн на виплату щомісячних стипендій у розмірі 1500 грн 11 студентам

- 262 000 на оплату проживання студентів у хостелі (студенти проживають у хостелі "Подільський") у період з вересня 2017 до червня 2018 року. 


ПІДТРИМАТИ!

 


Катерина Чернокнижна

 

Освіта перед KSE: 
Одеський національний економічний університет

 

 


Ольга Гаврилишин

 

Освіта перед KSE: 
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ)

"Для мене KSE це не просто місце для навчання, а й велика родина, частиною якої ви стаєте, коли вступаєте до KSE."

 

"Я відчуваю себе відповідальною за те, що через декілька років саме мені доведеться змінювати мою країну на краще, адже я тут народилась, тут живуть мої батьки, тут житимуть мої діти."Анастасія Іванова

 

Освіта перед KSE:
Чернігівський національний технологічний університет

 

 


Давід Менабдішвілі

 

Освіта перед KSE: 
Одеський інститут фінансів

“У мене є великі надії допомогти економіці своєї країни, що могло б також зробити життя людей кращим. І я впевнена, що Київська школа економіки буде підтримувати мене у досягненні моєї мети.”

 

“Під час навчання у Київській школі економіки протягом останніх чотирьох місяців я зрозумів, що таке сучасна освіта: пропозиція нових викликів самому собі, наявність внутрішньої жаги до знань, самонавчання як абсолютний пріоритет.”Аніта Молодцова

 

Освіта перед KSE:
Харківський національний університет імені Каразіна

 

 


Дарина Пустовойт

 

Освіта перед KSE: 
Хмельницький національний університет

“Навчання в KSE - одні з найзахоплюючих часів у моєму житті, і я знаю, що кожна хвилина тут, кожна ніч без сна, проведена за прочитанням чергової книги, того варті.”

 

Я знаю, що зроблю все, аби перетворити цей світ на краще місце, де мої та ваші діти почуватимуться у безпеці, а моя країна буде прикладом процвітання та синонімом слова багатство.Олександр Сухомлин

 

Освіта перед KSE:
Одеський національний економічний університет

 

 


Іван Свердан

 

Освіта перед KSE: 
Тернопільський економічний університет

“Мені вперше пощастило побачити настільки дружню атмосферу, де кожен поєднує інтенсивний освітній процес з пошуком шляхів для виведення нашої країни на новий рівень.”

 

“Навчання у KSE виховує дух змагання і чесної боротьби, де результати залежать тільки від твоїх знань і наполегливості. Така атмосфера робить студентів першокласними спеціалістами, які в будь-якій ситуації прагнуть до першості і найвищих результатів.Андрій Тарасенко

 

Освіта перед KSE:
Севастопольський банківський інститут/
Сумський державний університет

 

 


Марина Тонкошкур

 

Освіта перед KSE: 
Сумський державний університет

“Навчаючись англійською мовою, розв’язуючи теоретичні завдання та вирішуючи практичні бізнес-задачі кожного дня, я все більше наближаюсь до глибшого розуміння економічних процесів та шляхів модернізації, підвищення ефективності та рентабельності існуючих галузей та господарств.”

 

“Окрім занять, передбачених навчальною програмою, я вже відвідала багато публічних лекцій видатних людей, які надихнули мене розвивати себе і вивчати різні теми в області економіки і фінансів. Моя мета полягає в тому, щоб стати першокласним аналітиком і працювати в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України. Костянтин Загорулько

 

Освіта перед KSE:
Національний гірничий університет (Дніпро)

 

 

 

Тільки знання можуть дати кожному відчуття свободи. Це буде моїм девізом.

 

 


Про цю кампанію

Вартість якісної освіти завжди висока, для студентів з інших регіонів питання фінансування свого навчання в Києві є особливо гострим. Як показують наші дослідження, висока вартість проживання в Києві є перешкодою для багатьох потенційних абітурієнтів з регіонів для навчання у KSE, навіть за умови отримання стипендії, яка покриває повну вартість навчання у Школі. Через це, протягом останніх років частка студентів KSE, які отримали освіту не в Києві, зменшилася з приблизно третини до менше 10%.

У відповідь на цей виклик, влітку 2016 року KSE запустила нову ініціативу для підтримки талановитих студентів з регіональних університетів. Окрім академічних стипендій (які надаються в залежності від успішності) на дворічній програмі з економічного аналізу, ми надали студентам з регіонів гранти на покриття витрат на проживання (гуртожиток та щомісячну стипендію). Нашою метою було дати абітурієнтам з регіонів, багато з яких родом з незаможних сімей, доступ до високоякісної освіти та підвищити їхні можливості успішної бізнес чи академічної кар'єри після навчання. 

В результаті, 11 студентів з усієї України беруть участь у програмі на даний момент. Ми орендували чотири кімнати у студентському хостелі та надали їм щомісячну стипендію у розмірі 1500 грн (щоб продовжувати отримувати допомогу вони повинні підтримувати середній бал (GPA) на рівні принаймні В- протягом навчання). 

Ми просимо вас підтримати цих талановитих студентів під час їхнього навчання на другому курсі у 2017/18 навчальному році, надавши їм допомогу з покриттям витрат на проживання в Києві. 

Загальна необхідна сума – 427 000 грн. З них:

- 165 000 грн на виплату щомісячних стипендій у розмірі 1500 грн 11 студентам
- 262 000 на оплату проживання студентів у хостелі. (Студенти проживають у хостелі "Подільський" - podolskihostel.com.ua) у період з вересня 2017 до червня 2018 року. 

Без цієї допомоги лише троє з цих одинадцяти студентів вступали б до KSE. На 1 вересня 2016 року 37 студентів почали навчання на програмі з економічного аналізу, біля 32% - це студенти не з Києва. Студенти з регіонів все ще не достатньо представлені, і ми б хотіли надати допомогу більшій кількості обдарованих студентів з регіонів наступного року. У 2017 році ми плануємо взяти на навчання за цієї програмою 20 студентів.

Допоможіть нам зробити освіту у Київській школі економіки доступною для студентів з усієї України! 

ПІДТРИМАТИ!