Документи для вступу

Вступники, які бажають отримати 10% знижку, повинні до 30 квітня 2018 року подати такі документи: 

1. Аплікаційна форма онлайн або в паперовому вигляді

Аплікаційна форма містить особисті дані абітурієнта, інформацію про його освітній та професійний досвід, знання англійської мови та надається інтерв'юєрам у пакеті на співбесіду як головна інформація про абітурієнта. 

2. Мотиваційне есе

Однією із найголовніших частин аплікаційного пакету абітурієнта є мотиваційне есе, що обґрунтовує ваше бажання навчатись на Магістерській програмі з економіки бізнесу та фінансів, та як отриманий ступінь магістра може допомогти реалізації ваших планів щодо подальшої кар’єри та вашим інтелектуальним інтересам. Мотиваційне есе має бути подано у друкованому вигляді, із подвійним інтервалом між рядками, на окремому аркуші паперу англійською мовою або онлайн разом з іншими документами. Загалом, успішне мотиваційне есе має містити відповіді на такі запитання: 
  • Як ваша попередня освітня підготовка, інтереси та досвід допоможуть вам навчатись на програмі?
  • Чого ви вже досягли у сфері бізнесу, економіки, фінансів або в інших суміжних галузях? 
  • Як магістерська програма сприятиме вашим короткостроковим та довгостроковим цілям щодо подальшої кар’єри?
Мотиваційне есе абітурієнт має писати лише самостійно. Есе має бути написане тільки англійською, а не будь-якою іншою мовою. Переклад есе іншою особою заборонено.

Cтуденти, які подають документи на обидві магістерські програми KSE одночасно, повинні надати два окремі мотиваційні есе –  окремо для кожної з магістерських програм.

3. Рекомендаційні листи

Рекомендаційні листи мають бути від двох осіб, таких як, викладачі університетів або працедавці, (тобто від людей, які добре знайомі із вашою академічною, професійною чи громадською роботою, і які зможуть охарактеризувати ваші інтелектуальні здібності, творчий потенціал, ініціативність, ставлення до інших та лідерські якості).

Рекомендаційні листи не можуть бути написані друзями або членами сім'ї. Бажано, щоб, як мінімум, один лист був від професора, ознайомленого із вашою академічною роботою.

Рекомендаційні листи можуть бути написані українською чи англійською мовою. В разі, коли рекомендаційний лист написано будь-якою іншою мовою, абітурієнт повинен також подати його переклад англійською мовою, завірений у бюро перекладів. Рекомендаційні листи мають містити прізвище та ім'я, посаду, адресу і контактний телефон особи, що надає рекомендацію, а також підпис та офіційний штамп. Особа, що надає рекомендацію, має передати студенту всі рекомендаційні листи у закритих і підписаних конвертах, і саме в такому вигляді студент подає їх до Приймальної комісії KSE.

Будь-ласка, зверніть увагу: якщо ви подаєте документи через онлайн форму, ви повинні надати оригінали рекомендаційних листів до Приймальної комісії KSE. Лише після отримання оригіналів рекомендаційних листів буде прийнято остаточне рішення про зарахування.

4.  Виписку балів або диплом бакалавра та додаток до нього, якщо ви вже закінчили навчання

Якщо ви уже закінчили навчання, будь ласка, надайте диплом та додаток до нього. Якщо ви отримаєте диплом влітку 2018 року, надайте виписку балів. 

5. 4 фотографії 3 см x 4 см

Фотографії мають бути кольоровими, розміром 3 см х 4см. У разі подачі онлайн завантажте фото високої якості. 

6. Копію паспорта та ідентифікаційного коду. 

7. Інші документи, які ви вважаєте необхідними, наприклад, ваші публікації, нагороди, результати тестувань (GRE, TOEFL, IELTS) тощо.

Вступники, які отримали знижку, в період з 2 по 26 липня повинні додатково подати в Приймальну комісію заяву на вступ та копію або оригінал диплому бакалавра (якщо він не подавався раніше).

Вступники, які не подавали документи для отримання знижки, повинні з 2 по 26 липня подати ті ж самі документи разом з копією або оригіналом диплому бакалавра. 


Для більш детальної інформації, будь ласка, звертайтесь:


Наталія Заїка

Керівник академічного відділу

masters@kse.org.ua
067 434 7168

 


Віталій Заєць

Координатор з академічних питань

masters@kse.org.ua
067 434 7163


+38 067 434 7163
Виникли питання?
Звертайтесь!