Конкурс эссе

VoxUkraine, Київська Школа Економіки та Міністерство Освіти і Науки України запрошують молодь презентувати своє бачення України на відкритті Симпозіуму "Україна: Визволення від Пост-Радянської Спадщини?"24-26 квітня VoxUkraine, Київська Школа Економіки, Каліфорнійський Університет в Берклі, Піттсбурзький Університет, Стокгольмський Інститут Перехідної Економіки, програма USAID «Лідерство в економічному врядуванні», Асоціація Порівняльних Економічних Досліджень проведуть симпозіум "Україна: Визволення від Пост-Радянської Спадщини?", присвячений Спеціальному випуску Журналу з Порівняльної Економіки.

Ми запросили до участі у симпозіумі Президента і Прем'єр-міністра України, Голову та заступників Національного банку України, ряд міністрів, а також інших високопосадовців з уряду та Парламенту, представників незалежних ЗМІ, бізнес-спільноти та громадянського суспільства.

Мета симпозіуму - забезпечити глобальну підтримку Україні, підвищити здатність уряду проводити реформи та залучити найкращих економістів та спеціалістів у суміжних областях до пошуку відповідей на виклики, що стоять перед Україною. Детальніша інформація про симпозіум за посиланням

Ми також хотіли б надати українській молоді можливість поділитися своїм баченням майбутнього України. 

Для цього ми запрошуємо молодих українців (18-25 років) викласти свій погляд на майбутнє України у вигляді есе. Відбір конкурсних робіт здійснюватиме редколегія VoxUkraine. Буде відібране одне есе – змістовне, надихаюче, добре продумане.  

Автора(ів) найкращого бачення ми запросимо презентувати його на урочистому відкритті симпозіуму 24 квітня за участі Президента та Прем’єр Міністра України. Автори інших неординарних есе будуть запрошені до участі в конференції.

Вимоги: 
Есе може бути написане однією людиною або у співавторстві. Ми будемо особливо раді бачити роботи від груп молодих людей із різних куточків України, що пропонуватимуть інтегроване бачення для всієї країни. 
Есе не може перевищувати 8 000 символів, включаючи пробіли; 
Мова есе - українська або англійська

Конкурсні роботи мають бути надіслані електронною поштою на youth.vision.ukraine@gmail.com до 23.59 17 квітня. Лист повинен містити відомості про автора(ів): повне ім′я, вік, поточний рід занять, досвід роботи та найвищий освітній ступінь (для студентів – назву університету, факультету та рік навчання) та URL веб-сторінки автора(ів) (за наявності). Відбір робіт буде проводити Редакційна колегія VoxUkraine.

Якщо у вас виникнуть запитання, будь ласка, звертайтесь за адресою voxukraine@gmail.com