Тендеры

Техническое задание на выбор подрядчика #15


Київська школа економіки оголошує конкурс на виготовлення веб-сайту. Даний тендер оголошується з метою вибору постачальника послуги. Комерційні пропозиції мають бути надіслані в електронній формі (на бланку компанії) одним файлом на електрону адресу ptsaruk[at]kse.org.ua не пізніше 26 березня 2018 року.

ДетальнішеТехническое задание на выбор подрядчика  #14

МГО «Київський економічний інститут» в рамках проекту UaFoodTrade оголошує конкурс на придбання комп’ютерної техніки у 2018 році. Даний тендер оголошується з метою вибору постачальника НОУТБУК FUIJITSU LIFEBOOK (6 шт.) на 2018 рік. Комерційні пропозиції мають бути надіслані в електронній формі (на бланку компанії) одним файлом (розміром не більше 2 МВ) на ел.адресу perekhozhuk(at)iamo.de не пізніше 20 лютого 2018 року.

ДетальнішеТехническое задание на выбор подрядчика #13

МГО «Київський економічний інститут» в рамках проекту EXCEPT оголошує конкурс на придбання комп’ютерної техніки у 2017 році. Даний тендер оголошується з метою вибору постачальника НОУТБУК DELL V5568 GRAY (1 шт.) на 2017 рік. Комерційні пропозиції мають бути надіслані за адресою вул. Дмитрівська 92-94, офіс 201, не пізніше 21 вересня 2017 року.

Подробнее


Техническое задание на выбор подрядчика #12

МГО «Київський економічний інститут» в рамках реалізації Проекту «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах» Грант фонду інституційного розвитку № ТF 016590 оголошує запит цінових пропозицій на надання послуг з постачання поліграфічної продукції та канцтоварів для обслуговування конференції «People Matter: Quality of Life and Population Wellbeing in PostTransition Economies». Кінцевий термін подання пропозицій: 28 серпня 2017 р. до 17-00.

Подробнее


Техническое задание на выбор подрядчика #11

МГО «Київський економічний інститут» в рамках реалізації Проекту «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах» Грант фонду інституційного розвитку № ТF 016590 оголошує запит цінових пропозицій на надання послуг з проведення онлайн-трансляції відео конференції «People Matter: Quality of Life and Population Wellbeing in PostTransition Economies», здійснення її запису та виготовлення звітного ролика. Кінцевий термін подання пропозицій: 15 серпня 2017 р. до 17-00.

Подробнее


Техническое задание на выбор подрядчика #10

МГО «Київський економічний інститут» в рамках реалізації Проекту «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах» Грант фонду інституційного розвитку № ТF 016590 оголошує запит цінових пропозицій на надання послуг комплексного технічного забезпечення конференції «People Matter: Quality of Life and Population Wellbeing in Post-Transition Economies». Кінцевий термін подання пропозицій: 15 серпня 2017 р. до 17-00.

Подробнее


Техническое задание на выбор подрядчика #9

МОО «Киевский экономический институт» в рамках Программы USAID "Лидерство в экономическом управлении городом" (ЛЭУ) объявляет конкурс на изготовление полиграфической продукции.

Данный тендер объявляется с целью выбора подрядчиков для выполнения следующих работ на постоянной основе: разработка дизайна промо-продукции и печать блокнотов, ручек, и др.

Подробнее


Техническое задание на выбор подрядчика  №7

МГО «Київський економічний інститут»  в рамках Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) оголошує конкурс на проведення заходів (семінарів, тренінгів, круглих столів, форумів, конференцій та ін.) у містах Київ, Львів, Тернопіль, Вінниця, та Херсон на 2017 рік.

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт  у 2017 році за Програмою USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ): проведення семінарів та круглих столів у Києві та регіонах.

Детальніше


Техническое задание на выбор подрядчика #4

МГО «Київський економічний інститут»  в рамках Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) оголошує конкурс на проведення заходів у місті Києві та за його межами.

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт на постійній основі: проведення семінарів та круглих столів у місті Києві та за його межами.

Подробнее


Техническое задание на выбор подрядчика #3

МОО «Киевский экономический институт» в рамках Программы USAID "Лидерство в экономическом управлении городом" (ЛЭУ) объявляет конкурс на услуги кейтеринга для мероприятий в Киевев.

Данный тендер объявляется с целью выбора подрядчиков для выполнения следующих работ на постоянной основе: кейтеринг, кофе-брейки, обеды для участников мероприятий, которые проводятся в Киеве

Подробнее


Техническое задание на выбор подрядчика #2

МОО «Киевский экономический институт» в рамках Программы USAID "Лидерство в экономическом управлении городом" (ЛЭУ) объявляет конкурс на проведение мероприятий в Львове, Тернополе, Виннице, Днепропетровске, Херсоне и Одессе.

Данный тендер объявляется с целью выбора подрядчиков для выполнения следующих работ на постоянной основе: проведение семинаров и круглых столов

Подробнее


Техническое задание на выбор подрядчика #1

МОО «Киевский экономический институт» в рамках Программы USAID "Лидерство в экономическом управлении городом" (ЛЭУ) объявляет конкурс на изготовление полиграфической продукции.

Данный тендер объявляется с целью выбора подрядчиков для выполнения следующих работ на постоянной основе: разработка дизайна промо-продукции и печать блокнотов, баннеров, бренд-вола, папок, флаеров, ручек, брошюр.

Подробнее