Викладачі KSE

Київська Школа Економіки (KSE) є єдиною установою в Україні, в якій викладачі мають ступінь Ph.D. з авторитетних західних університетів. Більшість викладачів є Західно-тренованими економістами з України та сусідніх країн з сильним дослідницьким підґрунтям, а також запрошені професори з університетів у Західній Європі та Північній Америці.

KSE також активно залучає практиків з галузі, які забезпечують практико-орієнтований компонент в навчальній програмі KSE і беруть участь у викладанні різноманітних курсів, присвячених управлінню, бізнес-стратегіям, фінансовому та стратегічному плануванню.

Академічні програми

Викладацький склад

Академічний директор, Старший науковий співробітник
Освіта: магістр, Лозанський університет, 2001; Ph.D., університет ш.Вірджинія, 2008
Спеціалізація: фінансова економіка, макрооцінка активів, оцінка опціонів, похідні цінні папери
Курси в KSE: Фінансова економіка: ціноутворення опціонів, Прикладна макроекономіка, Макроекономіка, Портфоліо менеджмент, Фінансові інструменти: вступ до фінансової економіки, Семінар з написання магістерської роботи.
Викладач
Освіта: Ph.D. (кандидат економічних наук), Інститут демографії та соціальних досліджень НАН України, 2008.
Спеціалізація: Економіка праці, економіка розвитку, економіка перехідного періоду
Курси в KSE: Мікроекономіка, Економіка праці, Семінари з методології досліджень
Викладач, Старший науковий співробітник
Освіта: Ph.D., Університет Бокконі, 2008
Спеціалізація: міжнародна торгівля, політекономія, економіка країн, що розвиваються
Курси в KSE: Міжнародна торгівля, Аналіз економічної політики, Макроекономіка, Мікроекономіка, Ризик менеджмент.
Викладач
PhD in Social Science (Universidad Carlos III de Madrid). Before moving to Spain, obtained a research master degree in Sociology and Social Research in Utrecht (the Netherlands) and a master degree in Sociology in Kyiv National Taras Shevchenko University (Ukraine). His research interests include sociology of religion, social stratification and mobility, and economic history.
Освіта: PhD in economic history (with honors), University of Carlos III, Social science department (Madrid, Spain)
Спеціалізація: соціологія
Викладач
Освіта: кандидат політичних наук, Національний університет імені Тараса Шевченка
Спеціалізація: проектний менеджмент
Професор Київської школи економіки
Освіта: магістр, Київська школа економіки/ Національний університет «Києво-Могилянська Академія», 2004; Ph.D., Гьотінгенський університет, 2010
Спеціалізація: аграрна економіка
Викладач, Старший науковий співробітник
Освіта: Ph.D., університет ш.Айова, 2010
Спеціалізація: макроекономіка, прикладна економіка здоров'я
Курси в KSE: Макроекономіка, Поглиблений курс макроекономіки, Економіка здоров'я, Прикладна макроекономіка, Семінари з методології досліджень.
Професор
Освіта: Кандидат фізико-математичних наук, Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова, Національна академія наук України, 1989; PhD з економіки, Мічиганський університет, Енн Арбор, 2005.
Спеціалізація: Теорія ігор, Mікроекономіка, Oрганізаця промисловості, Mатематична економіка
Курси в KSE: Математика, Мікроекономіка, Поглиблений курс мікроекономіки, Бізнес стратегія та ігри.
Викладач, Старший науковий співробітник
Освіта: Ph.D., університет ш.Кентукі, 2006
Спеціалізація: економіка праці, міграція, економіка країн з перехідною економікою, економіка інновацій
Курси в KSE: Статистика та економетрика, Семінари з досліджень та аналізу економічної політики, Економіка державного сектору, Економіка міграції, Семінар з написання магістерської роботи.
економічне регулювання
семінар з дослідження та аналізу економічної політики
Викладач, Старший науковий співробітник
Освіта: Ph.D., університет ш.Кентукі, 2008
Спеціалізація: регіональна економіка, економічна агломерація, соціальна економіка, перехідна економіка
Курси в KSE: Поведінкова економіка та фінанси, Математика для економістів, Статистика та економетрика, Мікроекономіка, Семінари з методології досліджень.
Assistant Professor
Освіта: Ph.D., University of Nebraska, 2012
Спеціалізація: production economics, efficiency studies

Старший дослідник, Інститут прикладних проблем механіки та математики
Освіта: dr hab., Institute of Mathematics of Polish Academy of Sciences, Warsaw, 2009, Кандидат фізичних та математичних наук, Московський державний університет ім. Ломоносова, 1996
Спеціалізація: Фінансова математика, функціональний аналіз та теорія операторів
Курси в KSE: Математика для економістів
Викладач, Київська Школа Економіки
Освіта: Кібернетика, Київський національний університет; Кандидат фізико-математичних наук, Інститут математики, Національна академія наук України
Спеціалізація: теорія нелінійних динамічних систем; прикладні моделі в економіці (моделі бізнес-циклів, моделі росту тощо)
Курси в KSE: Математика для економістів
Викладач, Старший науковий співробітник
Освіта: Ph.D., Мічіганський державний університет, 2006
Спеціалізація: регіональний економічний розвиток, економіка перехідного періоду, економіка праці
Курси в KSE: Аналіз економічної політики: методи оцінки впливу, Питання мікроекономіки: інформаційна економіка, Регіональний розвиток, Семінари з методології досліджень.
Професор, Провідний науковий співробітник
Освіта: Ph.D., Мічіганський державний університет, 2005
Спеціалізація: економіка праці, демографія, оцінка впливу економічної політики, економіка розвитку, прикладна економетрика, економіка здоров’я
Професор Нізалова з 1 листопада 2013 року перебуває в академічній відпустці. Вона працює дослідником у сфері економіки здоров’я в Університеті Кент (Великобританія).

Викладачі бізнес-програм


Професор
Професійний досвід: Сергій Гвоздьов, професор Київської школи економіки, керуючий партнер компанії “Необхідно та достатньо”. Основний напрямок роботи пана Гвоздьова пов’язаний з впровадженням методів управління потоками на основі Теорії обмежень (ТОС) і ощадливого виробництва (Lean). Серед  клієнтів пана Гвоздьова такі компанії, як Kraft Foods Ukraine, Nestle, Raiffeisen Bank Aval, Volksbank,  Luxoft, МХП, ДТЭК, Запорізький трансформаторний завод,  IDS, Fast Food Systems, юридична компанія «Василь Кисіль та Партнери», Ferrexpo  та ін.
Курси в KSE: Фінальний проект
Запрошений професор

Професійний досвід: Алістер Ніколсон - запрошений професор Київської школи економіки, почесний професор Операційного та Технологічного менеджменту у Лондонській Бізнес-школі. Пан Ніколсон був консультантом в уряді Маргарет Тетчер, а також очолював компанію Lean Consultancy. Алістер Ніколсон – консультант, який спеціалізується на управлінні бізнес-процесами: злитті, розвитку нових продуктів, ідентифікації базових процесів, стратегічній ініціативі. Пан Ніколсон також має досвід у сфері розвитку бізнесу в Польщі та Росії. 

Курси в KSE: Операційний та проектний менеджмент
Запрошений професор

Професійний досвід: Андрій Ставицький, запрошений професор Київської школи економіки, викладач програми KSE MBA. Пан Ставицький - доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, координатор ECTS, Національний експерт української команди HERE. Андрій Ставицький має великий досвід викладання в Единбурзькій бізнес-школі Східна Європа, Вільнюському університеті (Литва), Київському інституті менеджменту та фінансів і є старшим науковим співробітником Академії фінансового управління. Доцент Ставицький є автором понад 25 підручників та 90 наукових публікацій.

Позаштатний професор

Професійний досвід: Анастасія Леухіна, позаштатний професор Київської школи економіки, викладач програми KSE MBA. Пані Леухіна має 19 років досвіду роботи з проектами в бізнес-освіті, громадському секторі і державному управлінні. Викладає у багатьох українських бізнес-школах. Анастасія Леухіна є членом експертної ради з реформування МВС, радником проекту Департаменту юстиції США, головою атестаційної комісії Національної поліції України, аналітиком українського моніторингу реформ Міжнародного Фонду Карнегі Європа. Пані Леухіна є автором навчальних програми з ведення переговорів та вирішення конфліктів у Canadian International Institute of Applied Negotiation (Канада), Центрі медіації при Карлтонському університеті та University of Notre Dame (США).

Позаштатний професор

Професійний досвід: Аркадій Вершебенюк, позаштатний професор Київської школи економіки, викладач програми KSE MBA. Аркадій Вершебенюк обіймав керівні посади в таких компаніях, як Uber Україна (Генеральний директор), Colliers International (Керуючий директор та інвестиційний косультант). Пан Вершебенюк також працював консультантом в компанії Egon Zehnder, є засновником компанії AV Переклади, а також членом Наглядової ради Асоціації випускників ICU.

Курси в KSE: Стратегія та лідерство
Позаштатний професор

Професійний досвід: Андрій Большаков, позаштатний професор Київської школи економіки, викладач програми KSE MBA. Пан Большаков - професіонал бізнес-управління з понад 10-річним досвідом на керівних посадах в таких компаніях, як McKinsey, Metinvest Holding, SCM, Agricom Group, Deloitte. Пан Большаков працював в радах директорів українських компаній  та відповідав за стратегію злиття, поглинання та капіталовкладення. Андрій Большаков має досвід в сфері металургії і гірської промисловості, енергетики, сільського господарства та продовольства, а також у диверсифікованих конгломератах.

Позаштатний професор

Професійний досвід: Марк Савчук, позаштатний професор Київської школи економіки, викладач програми KSE MBA. Пан Савчук є Генеральним директором компанії L'Oreal Україна. Марк Савчук має досвід роботи на різних маркетингових позиціях, а також займався бренд-менеджментом в Монреалі, Парижі та Києві. 

Курси в KSE: Маркетинг та продажі
Позаштатний професор

Професійний досвід: Андрій Дробот, позаштатний професор Київської Школи Економіки, викладач програми KSE MBA. До початку кар'єри викладача, Андрій працював Roland Berger Strategy Consultants. Андрій Дробот також пройшов шлях від аналітика до партнера в Brain Source International. На даний момент Андрій обіймає посаду фінансового директора в IT-компанії та є партнером приватній консалтинговій практиці.

Позаштатний професор

Професійний досвід: Василь Тофан - позаштатний професор Київської школи економіки, викладач програми KSE MBA. Пан Тофан є партнером Horizon Capital, він володіє 10-річним менеджерським та консультаційним досвідом в таких секторах, як FMCG, охорона здоров’я та технології. Василь Тофан активно працював на ринках, що розвиваються, у тому числі в Росії, Румунії, Словаччині та Нігерії. 

Курси в KSE: Стратегія та лідерство
Викладач
Професійний досвід: Тимур Сарбаєв, викладач Київської Школи Економіки та Единбурзької бізнес-школи Східна Європа. Тимур Сарбаєв є консультантом по стратегічному управлінню, кризовому менеджменту, акселерації бізнесу, а також тренером особистого та професійного розвитку топ-менеджерів і власників бізнесу. Пан Сарбаєв має досвід роботи у сфері розвитку бізнесу в багатьох українських та міжнародних компаніях.
Позаштатний професор

Професійний досвід: Сергій Потапов - консультант з проектного управління Міністерства Економіки України та низки комерційних організацій. Пан Потапов викладає курси Управління проектами, Управління змінами та Цифрові трансформації у Київській школі економіки, Управління проектами у Львівській бізнес-школі та Школі Управління Українського Католицького Університету, а також Управління програмами та портфелями проектів у Единбурзькій бізнес-школі Східна Європа. У пана Потапова більше 15 років управлінського досвіду, з яких п’ять років – проекти, пов’язані з організаційним розвитком. 

Курси в KSE: Управління інформаційними технологіями
Позаштатний професор

Професійний досвід: Оксана Гошва - позаштатний професор Київської школи економіки, викладач програми KSE MBA. Пані Гошва має понад 10 років досвіду в бізнесі. Оксана – засновниця  DOT_DOT innovation, а також PR-агенства HOSHVA PR і агенства цифрового маркетингу HOSHVA DIGITAL, які зараз є ключовими гравцями ринку маркетингових комунікацій і працюють з такими компаніями, як Watsons, Intel, Cisco, Reckitt Benckiser, L'Oreal, Bacardi Martini, Synevo, OLX. Оксана Гошва є активним членом Української спільноти стартапів. Вона виступала в ролі наставника для Startup Weekends, Media Hack Weekend, Lean Startup Machine Warsaw, та спікером на численних конференціях.

Курси в KSE: Інноваційний менеджмент
Позаштатний професор

Професійний досвід: Тетяна Лукинюк генеральний директор компанії Red Bull. Тетяна викладає “Стратегічний маркетинг” на програмі MBA Київської школи економіки, а також в Chartered Institute of Marketing. У пані Лукинюк понад 20 років досвіду на управлінських позиціях в міжнародних компаніях, з них 11 років в маркетингу: Gallaher, Coca-Colа (бренд-менеджер), Oriflame та SUN InBev Ukraine (директор з маркетингу), Mars Ukraine (національний менеджер з продажів).

Курси в KSE: Стратегічний маркетинг
Позаштатний професор
Професійний досвід: Олена Сергєєва, викладач MBA програм в Единбурзькій бізнес-школі Східна Європа та Київській школі економіки. Пані Сергєєва має більше 15 років досвіду на управлінських посадах в міжнародних організаціях, в тому числі обіймала посаду Генерального директора компанії Mary Kay в Україні та Молдові. Пані Сергєєва – автор та керівник Школи Лідерства при Європейській Бізнес-Асоціації. 
Позаштатний професор

Професійний досвід: Олена Баришнікова, викладач кращих бізнес-шкіл України. Олена володіє 18-річним досвідом роботи бізнес-тренером і консультантом та визнана кращим викладачем у рейтингу The Institute of Financial Accountant (UK) 2007 и 2011 років.  Вона також є директором компанії Бізнес Освітній Альянс та аудиторської фірми “Лекс сервіс”.


Запрошений професор

Професійний досвід: Сергій Козлов, запрошений професор Київської школи економіки. Він викладає курс “Стратегічний менеджмент” на програмі KSE MBA. Сергій працював продюсером у “Bank Online” та організовував конференції  FinRetail 2016 та FinSales 2017. Він має 18 років професійного досвіду, з яких 7 років у Societe Generale Group.


Запрошений професор
Професійний досвід: Анна Власова - запрошений професор Київської школи економіки, викладач програм KSE MBA. Близько 20 років пані Власова веде програми професійного розвитку для менеджерів з персоналу та програми управлінського розвитку для власників компаній та ТОП-менеджерів. Анна володіє великим досвідом викладання в бізнес-школах в Україні та за кордоном, а також приймала участь у спільних дослідженнях з менеджменту з Лондонською Бізнес-Школою та в навчальних проектах USAID, CIDA и DANIDA (Американського, Канадського та Датського агенств міжнародного розвитку), проектах Світового Банку, Фонду Держмайна України та Національного агенства України з питань державної служби. Анна Власова також є консультантом понад 100 українських та міжнародних компаній різних сфер бізнесу та автором багатьох освітніх програм з управління людськими ресурсами. 
Запрошений професор
Професійний досвід: Андрій Кириленко - запрошений професор Київської школи економіки, викладач пограми KSE MBA. Пан Кириленко є професором практики фінансів в MIT Sloan School of Management, економістом Міжнародного валютного фонду та головим економістом Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами. 
Курси в KSE: Корпоративні фінанси
Позаштатний професор
Професійний досвід: Йоахім Бенц - позаштатний професор Київської школи економіки, викладач програми KSE MBA. Пан Бенц – є директором департаменту бізнес аналітики Imperial Tobacco, директором зі споживчого маркетингу в Beiersdorf. У пана Бенца понад 15 років досвіду роботи на різних рівнях у глобальних оганізаціях, у тому числі досвід розвитку та впровадження локальних стратегій для FMCG-компаній в Україні, Росії, Німеччині та Чилі. 
Курси в KSE: Маркетинг та продажі
Запрошений професор
Професійний досвід: Майкл Калікусу - запрошений професор Київської школи економіки. Пан Калікусу є членом Американської і Техаської Асоціації адвокатів і Американської та Вірджинської співдружностей сертифікованої громадської ради бухгалтерів та проводить юридичну, фінансову та бухгалтерську акредитації. Майкл Калікусу має досвід управління провідними FMCG-компаніями. Він був директором Kraft Foods (зараз Mondelez International) з розвитку стратегії і бізнесу для регіону CEEMA в Австрії, керуючи рядом загальнорегіональних придбань (Балкани, Росія, Польща, Марокко, Туреччина, Єгипет). До приходу в Kraft, він займав ряд керівних посад в Reckitt-Benckiser (Віце-президент з корпоративного розвитку), Pepsi-Cola Int' (Директор з розвитку бізнесу) і PriceWaterhouseCoopers (Головний консультант).

Позаштатний професор
Професійний досвід: Ольга Верхогляд - позаштатний професор Київської школи економіки, викладач програми KSE MBA. Пані Верхогляд також є проректором з досліджень, професором і директором Центру міжнародного співробітництва при американсько-українському гуманітарному інституті  "Вісконсін міжнародний університет (США) в Україні".
Курси в KSE: Організаційна поведінка

Дослідники KSE


Директор дослідницького Data center
Освіта: Магістр, Економіка, Одеський державний економічний університет, 2002
Спеціалізація: економіка підприємств
Директорка з політико-економічних досліджень
Освіта: Магістр, Економіка, Києво-Могилянська академія, 2002
Спеціалізація: макроекономіка, економетрика, аналіз ризиків на ринку
Аналітик
Освіта: Магістр, Київська школа економіка
Дата-аналітик
Освіта: Магістр, Національний університет імені Тараса Шевченка
Дата-аналітик
Освіта: Магістр, Київська школа економіка
Аналітик
Освіта: Магістр, Київська школа економіка
Дата-аналітик
Освіта: Магістр, Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана
Аналітик
Освіта: Магістр, Київська школа економіка
Аналітик
Освіта: Магістр, Київська школа економіка