Олена Нізалова

Посада: Професор, Провідний науковий співробітник
Спеціалізація: економіка праці, демографія, оцінка впливу економічної політики, економіка розвитку, прикладна економетрика, економіка здоров’я
Професор Нізалова з 1 листопада 2013 року перебуває в академічній відпустці. Вона працює дослідником у сфері економіки здоров’я в Університеті Кент (Великобританія).

Коротка біографія:

Олена Нізалова працює викладачем у Київській щколі економіки та Старшим науковим співробітником у Київському економічному інституті.  Вона викладає курси з мікроекономіки, економіки праці та оцінки проектів у Київській школі економіки. Олена закінчила аспірантуру економічного факультету Мічіганського державного університету.

Наукові інтереси Олени зосереджені на сфері економіки праці та здоров’я, демографічній економіці та віковій економіці. Її останні праці включають дослідження довгострокового впливу мінімальних заробітних плат у США, декілька праць стосовно положення літніх людей з огляду на ситуацію на ринку праці та допомоги дітей своїм літнім батькам, а також дослідження рівня освіченості у сфері здоров’я в країнах колишнього соціалістичного табору.

CV

Проекти:

Опубліковані статті:

Статті у розробці: