Оголошення про конкурсний відбір індивідуального консультанта

ЗАПРОШЕННЯ ДО ВИСЛОВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ

(КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ – ІНДИВІДУАЛЬНИЙ КОНСУЛЬТАНТ)

 

Україна

Проект підтримки реформ у сільському господарстві та земельних відносинах

Відбір індивідуального консультанта

Грант № TF016590

Назва завдання: ”Консультант з обробки даних, необхідних для розробки процедури моніторингу використання земель сільськогосподарського призначення на основі методів дистанційного зондування Землі.”

Договір №KEI-IC-15

Уряд України одержав від Міжнародного банку реконструкції та розвитку грант для фінансування проекту підтримки реформ у сільському господарстві та земельних відносинах (далі – Проект).Даний Проект було створено для підтримки Уряду в розробці стратегії реформи аграрного сектору, а також її окремих компонентів на основі фактичних даних, та для моніторингу впровадження реформ.Одним із завдань  Проекту є розробка процедури моніторингу використання земель на основі методів дистанційного зондування Землі (космічні знімки та аерозйомки) для забезпечення управління, контролю та моніторингу фактичного використання цих земель в Україні для двох пілотних районів.

Для забезпечення реалізації Проекту, міжнародна громадська організація «Київський економічний інститут», як виконавець Проекту, має намір залучити індивідуального консультанта  (далі - Консультант) на посаду консультанта з питань обробки даних, необхідних для розробки процедури моніторингу використання земель сільськогосподарського призначення на основі методів дистанційного зондування Землі.

Консультант, в межах надання послуг, має здійснити обробку матеріалів космічної та наявної аерозйомки для пілотних територій, а також провести порівняльний аналіз відомостей Державного земельного кадастру із отриманими результатами стосовно фактичного використання земель сільськогосподарського призначення.

Міжнародна громадська організація «Київський економічний інститут» запрошує кваліфікованих кандидатів взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади консультанта з обробки даних, необхідних для розробки процедури моніторингу використання земель сільськогосподарського призначення на основі методів дистанційного зондування Землі.

Зацікавлені консультанти мають надати інформацію про відповідність їх кваліфікації вимогам щодо надання послуг у формі резюме (CV) українською та англійською мовами, які підтверджують що вони є кваліфікованими та мають відповідний досвід для виконання зазначених послуг. Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду наведено нижче.


Обов’язкові  кваліфікаційні вимоги:

а) вища освіта, отримана у навчальному закладі ІІІ-IV рівня акредитації за спеціальністю геодезія, фотограмметрія, картографія, кадастр, комп’ютерні технології, геоінформаційні технології  або іншою близькою спеціальністю;

б) не менш ніж 2-річний досвід створення баз геоданих, виконання земельно-кадастрових, фотограмметричних та картографічних робіт з використанням методів дистанційного зондування Землі.


Бажані кваліфікаційні вимоги:

а) володіння англійською мовою на робочому рівні;

б) знання геоінформаційних технологій та програмного забезпечення державного земельного кадастру.


Міжнародна громадська організація «Київський економічний інститут» має право вимагати надання документів, які підтверджують кваліфікацію зацікавлених консультантів.

Переможцю конкурсу, для надання зазначених послуг, необхідно буде здійснити реєстрацію у відповідних установах та отримати статус фізичної особи-підприємця.

Консультант буде відібраний відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів (IC), як викладено в "Керівництві з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку", затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.), ("Керівництво із закупівлі послуг консультантів").

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 "Керівництва із закупівлі послуг консультантів", в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов'язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

Висловлення зацікавленості із зазначенням номеру Договору та резюме (CV) слід направляти поштою або електронною поштою за наведеною нижче адресою до: 12:00, 13 червня 2016 р.

Будь ласка, зазначте в темі листа: "Заявка на посаду консультанта з обробки даних (консультаційні послуги)".

Додаткова інформація може бути  отримана за наведеною нижче електронною адресою.

 

Міжнародна громадська організація «Київський Економічний Інститут»,

вул. Дмитрівська, 92-94 
01135, Київ, Україна

Проект підтримки реформ у сільському господарстві та земельних відносинах

тел.: (38-044) 492-80-12 
факс: (38-044) 492-80-11 
E-mail:  land_project@kse.org.ua

Право обрати/відхилити

Організація, що здійснює закупівлю, залишає за собою право прийняти або відхилити всі висловлення зацікавленості.