Оголошення про конкурсний відбір індивідуального консультанта  

ЗАПРОШЕННЯ ДО ВИСЛОВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ

(КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ – ПРОВІДНИЙ КОНСУЛЬТАНТ)


Україна

Проект підтримки реформ у сільському господарстві та земельних відносинах

Відбір індивідуального консультанта

Грант № TF016590

Назва завдання: ”Провідний консультант з розробки процедури моніторингу використання земель сільськогосподарського призначення на основі методів дистанційного зондування Землі.”

Договір №KEI-IC-14

Уряд України одержав від Міжнародного банку реконструкції та розвитку грант для фінансування Проекту підтримки реформ у сільському господарстві та земельних відносинах (далі – Проект).Даний проект було створено для підтримки Уряду в розробці стратегії реформи аграрного сектору, а також її окремих компонентів на основі фактичних даних, та для моніторингу впровадження реформ.Для забезпечення реалізації Проекту, міжнародна громадська організація «Київський економічний інститут», як виконавець Проекту, має намір залучити індивідуального консультанта  (далі - Консультант) на посаду провідного консультанта з розробки процедури моніторингу використання земель сільськогосподарського призначення на основі методів дистанційного зондування Землі.

Консультант, в межах надання послуг, має розробити процедуру моніторингу використання земель на основі методів дистанційного зондування Землі (космічні знімки та аерозйомки) для забезпечення управління, контролю та моніторингу фактичного використання цих земель в Україні для двох пілотних районів. Завдання стосується земель сільськогосподарського призначення, а також інших земель, що фактично знаходяться в сільськогосподарському обробітку за межами населених пунктів.

Міжнародна громадська організація «Київський економічний інститут» запрошує кваліфікованих кандидатів взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади провідного консультанта з розробки процедури моніторингу використання земель сільськогосподарського призначення на основі методів дистанційного зондування Землі.

Зацікавлені консультанти мають надати інформацію про відповідність їх кваліфікації вимогам щодо надання послуг у формі резюме (CV) українською та англійською мовами, які підтверджують що вони є кваліфікованими та мають відповідний досвід для виконання зазначених послуг. Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду наведено нижче.


Обов’язкові  кваліфікаційні вимоги:

а) повна вища освіта, отримана у навчальному закладі ІІІ-ІV рівня акредитації за спеціальністю геодезія, картографія, землевпорядкування, кадастр, інформаційні технології або іншою близькою спеціальністю;

б) не менш ніж 3-річний досвід виконання земельно-кадастрових, геодезичних або картографічних робіт;

в) не менш ніж 3-річний досвід роботи на керівних посадах із здійсненням нагляду за роботою підрядників або роботою підпорядкованих йому/їй працівників, відповідальних за проведення земельно-кадастрових або картографічних робіт з використанням методів дистанційного зондування Землі;

г) досвід підготовки звітів, збору даних, проведення аналізу та розробки технічних завдань і вимог;

д) обізнаність в геоінформаційних технологіях.


Бажані кваліфікаційні вимоги:

а) досвід роботи в міжнародних проектах;

б) володіння англійською мовою на робочому рівні;

в) науковий ступінь в галузі економічних, технічних або географічних наук.


Міжнародна громадська організація «Київський економічний інститут» має право вимагати надання документів, які підтверджують кваліфікацію зацікавлених консультантів.

Переможцю конкурсу, для надання зазначених послуг, необхідно буде здійснити реєстрацію у відповідних установах та отримати статус фізичної особи-підприємця.

Консультант буде відібраний відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів (IC), як викладено в "Керівництві з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку", затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.), ("Керівництво із закупівлі послуг консультантів").

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 "Керівництва із закупівлі послуг консультантів", в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов'язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

Висловлення зацікавленості із зазначенням номеру Договору та резюме (CV) слід направляти поштою або електронною поштою за наведеною нижче адресою до: 12:0013 червня 2016 р.

Будь ласка, зазначте в темі листа: "Заявка на посаду провідного консультанта (консультаційні послуги)".

Додаткова інформація може бути  отримана за наведеною нижче електронною адресою.

Міжнародна громадська організація «Київський Економічний Інститут»,

вул. Дмитрівська, 92-94 
01135, Київ, Україна

Проект підтримки реформ у сільському господарстві та земельних відносинах

тел.: (38-044) 492-80-12 
факс: (38-044) 492-80-11 
E-mail:  land_project@kse.org.ua

Право обрати/відхилити

Організація, що здійснює закупівлю, залишає за собою право прийняти або відхилити всі висловлення зацікавленості.