Єгор Григоренко

Посада: Chair of the KSE Board; Менеджер, Bain & Company; KSE (EERC) '2001

Коротка біографія:

Єгор Григоренко з відзнакою закінчив програму EERC MA (існувала до KSE) в 2001 році. До вступу на програму EERC він отримав ступінь бакалавра Національного університету Києво-Могилянська академія.

На відміну від більшості своїх однокласників, які віддали перевагу академічній кар'єрі, Єгор вирішив спробувати себе у фінансовому секторі і приєднався до Київського офісу Сітібанку відразу після закінчення KSE. Він пропрацював у банку до 2007 року, набуваючи досвіду в різних сферах банківської діяльності (кредити, ризики, фінанси) і по різним регіонам – в період з 2004 по 2007 рр. він, будучи в Москві, також працював над проектами в Лондоні і Алма-Аті. До 2007 року Єгор керував бізнес-плануванням та аналізом для країн СНД і одночасно був контролером продукції з СНД. Протягом багатьох років він входив до складу комітету Активів і зобов'язань Банку, спочатку в Києві, а потім у Москві.

У кінці 2007 року Єгор вирішив змінити свій кар'єрний шлях і приєднався до одного з 3 найбільших глобальних гравців стратегічного консалтингу – Bain & Company – у якості консультанта. Під час роботи в Bain, Єгор сфокусувався на реалізації проектів у сфері фінансових послуг і приватного капіталу, хоча він також працював із клієнтами, що спеціалізуються на сталі, споживчих товарах і авіа сфері. Він допомагав клієнтам після фази злиття і давав поради іноземним компаніям, які планують вийти на ринки Росії чи Україні. Протягом останніх 4 років Єгор працює над проектами в різних містах – від Мілана до Магадана – обслуговуючи клієнтів в 11 різних часових поясах. У даний час Єгор є менеджером київського офісу Bain & Company і  членом групи CIS FS Practice leadership.

Єгор – дипломований фінансовий аналітик і член Інституту дипломованих бухгалтерів з управлінського обліку.