Франц Палм

Посада: Професор, Маастрихтський університет, Нідерланди

Коротка біографія:

Франц Палм став професором економетрики Королівської академії мистецтв і наук Нідерландів у 2005 році. З 1985 року Франц Палм - професор економетрики в університеті Маастріхта. Він займав посаду декана факультету економіки та ділового адміністрування Маастрихтського університету у 1986-1989, 1998-2001 і 2004-2006 роках.

До цього він був професором економетрики у Вільному університеті в Амстердамі (1980-1985). Раніше Палм був науковим співробітником у CORE, а також у Вищій школі бізнесу Чиказького університету. Палм був запрошеним професором в університеті Лувен та у Вищій школі бізнесу Університету Чикаго, запрошеним науковим співробітником в Гарвардському університеті і в Університеті Монреаля. Він є членом Американської статистичної асоціації, Європейської економічної асоціації та CESifo, а також зовнішнім членом Королівської академії наук і мистецтв Нідерландів, департамент гуманітарних і соціальних наук.

Палм є засновником і співредактором Journal of Empirical Finance, членом редакційної ради De Economist, членом редколегії Journal of Econometrics і колишнім членом редколегії Journal of Economic and Business Statistics та  European Economic Review.

У 2009 році він став почесним доктором Université de Fribourg/Universität Freiburg (Швейцарія).