Події

Відкриті лекції

Київська школа економіки регулярно запрошує в Україну всесвітньо відомих економістів для проведення відкритих лекцій для студентів київських вузів, вчених, представників державних органів і міжнародних організацій, бізнес-партнерів KSE, а також журналістів.

Відкриті лекції топ-менеджерів

KSE організовує відкриті лекції топ-менеджерів, запрошуючи в якості спікерів успішних представників бізнесу.  Заходи відкриті для широкого загалу.

Публічні лекції

Київська школа економіки регулярно організовують публічні лекції для політичної і бізнес-спільноти України, які проводять всесвітньо відомі вчені, економісти, політики і громадські діячі. Ці заходи ініціюють економічні дискусії на теми, які є найбільш актуальними для України.

Гостьові лекції

Гостьові лекції KSE надають студентам KSE та інших університетів можливість зустрітися з успішними представниками бізнесу та міжнародних фінансових організацій, які діляться досвідом практичної діяльності.

Презентації кар’єрних можливостей

KSE проводить презентації кар’єрних можливостей за участю представників провідних міжнародних компаній, які працюють на українському ринку.

KSE також організовує семінари з кар’єрного розвитку, що включають презентації практичних інструментів (написання резюме, проходження співбесіди тощо), які проводять менеджери з персоналу.

Академічні семінари

Академічні семінари KSE сприяють формуванню дослідницького середовища в Україні.  Викладачі KSE та запрошені дослідники представляють на семінарах результати своїх останніх досліджень.

Олімпіади

Київська школа економіки проводить серію студентських олімпіад за напрямками прикладної економіки, фінансів та економіки бізнесу. Метою олімпіад є пошук талановитих студентів та надання їм можливості проявити себе в наукових змаганнях.

Перший тур олімпіади проходить на регіональному рівні.  Переможці регіонального етапу отримують запрошення в Київ для участі в фіналі, де вони можуть виграти грошові винагороди. 

Студентські конференції

KSE організовує міжнародну студентську конференцію - науковий форум, на якому переможці національних конкурсів дослідницьких робіт і есе переставляють свої роботи,  змагаючись за грошові винагороди.

Студентські конференції присвячені темам, що є актуальними для України та країн СНД.

Дні відкритих дверей

День відкритих дверей - захід для потенційних абітурієнтів, переважно жителів міста Києва.  У програмі дня відкритих дверей - презентації від викладачів, випускників,   студентів та адміністрації школи.

Он-лайн чемпіонати

Чемпіонат KSE - це он-лайн змагання для студентів і молодих професіоналів, які цікавляться економікою, бізнесом та фінансами.  Перший тур проводиться в он-лайн режимі.  Переможці першого туру отримують запрошення до KSE для участі в фіналі, де вони змагаються за грошові винагороди.