Запуск безкоштовної навчальної програми з підприємницької діяльності для ветеранів АТО

14.12.2017

Київська школа економіки запускає безкоштовну навчальну програму з підприємницької діяльності для ветеранів АТО. Це лише невеликий прояв подяки, яку ми відчуваемо до захисників та захисниць України. Саме завдяки ним ми можемо жити мирним життям, отримувати якісну освіту та працювати над реформами в державі.

Викладачі KSE спільно з організаціями-партнерами підготували навчальний курс, який дає систематичні знання з побудови і управління бізнесом, вчить сучасним професійним практикам та підвищує компетентність. Після закінчення програми студенти(ки) матимуть всі навички, необхідні для побудови працююччого бізнесу.

Якщо Ви

  • хочете створити або розвинути свій бізнес;
  • реалізувати власний потенціал;
  • зрозуміти, як працюють успішні підприємства,

тоді цей курс для вас.

Основа програми: написання власного бізнес-плану, практичні кейси та розвиток професійних навичок з менеджменту, фінансів, маркетингу, лідерства, права. 

Викладатимуть професор Київської школи економіки Володимир Вахітов, керівниця Центру удосконалення закупівель Наталя Шаповал, експерт з управління персоналом Оксана Семенюк, професор Піттсбургзького університету, член Ради НБУ Тимофій Милованов.

Навчальна програма стартує навесні 2018. Частина курсу буде доступна онлайн. Додатково буде опублікований практичний гід з рекомендаціями та дорожня карта з запуску своєї справи.

Для вступу необхідно заповнити анкету та пройти співбесіду. Заявку на вступ можна подати на електрону адресу на info@kse.org.ua, тема "Програма для ветеранів АТО". 

Щоб побудувати справедливе суспільство та підтримувати вітчизняного виробника, Україна має вкладати у освіту людей!