ПУМБ став партнером освітньої програми KSE для студентів з регіонів

05.02.2018


Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) в рамках стратегічного партнерства з Київською Школою Економіки (KSE) розпочинає підтримку освітньої програми «Таланти з регіонів». 


Дана програма надає 20 стипендій для навчання на дворічній магістерській програмі з економічного аналізу у KSE для студентів з регіонів, а також покриває витрати на їх проживання в Києві. Щомісячна сума стипендії складає 1500 грн.

 

«Ми віримо, що освіта – одна з основних цінностей сучасного світу. Наша ціль – надати можливість студентам регіональних українських ВИШів отримати освіту міжнародного рівня в одній з найкращих шкіл Центральної та Східної Європи. Підтримка програми «Таланти з регіонів» - наш внесок в розвиток молодого покоління українців, за якими майбутнє нашої країни», - зазначив Сергій Черненко, голова правління ПУМБ.

 

Як стати студентом:

  • мати диплом бакалавра будь-якої спеціальності (спеціалізація з економіки не вимагається) вищого навчального закладу, розташованого не в Києві (якщо ви закінчуєте бакалаврат цього року, достатньо подати виписку оцінок, диплом можна надати у липні)
  • мати прописку не в місті Києві
  • подати документи до 14 березня особисто до Київської школи економіки або на сайті apply.kse.org.ua (перелік необхідних документів)
  • 17 березня добре скласти вступний іспит з економіки, математики та англійської мови і пройти інтерв'ю (зразки вступних іспитів).

  Після закінчення навчання студенти отримують:


  • унікальні навички економічного, фінансового моделювання та аналізу, навички проведення наукових досліджень, високий рівень аналітичної підготовки для успішного працевлаштування на посадах як в приватному, так і державному секторах
  • ґрунтовну підготовку, яка відкриває шлях до навчання на Ph.D. програмах провідних західних університетів
  • можливість отримати диплом магістра з економіки американського університету Х’юстон

Якщо ви хочете взяти участь у програмі "Таланти з регіонів", будь ласка, зареєструйтесь за посиланням - https://goo.gl/SwH1vu.

 

Основне про програму:


Мова навчання: англійська

Викладачі: отримали ступінь PhD в західних університетах

Початок навчання: 1 вересня 2018 року

Термін навчання: 2 роки

 

Більш детально про програму, умови вступу та навчання можна дізнатися на сторінці програми "Таланти з регіонів".