Відкрита лекція в рамках Програми з підприємницьва для ветеранів АТО “Міграція та зміни на ринку праці”

06.08.2018


Відкрита лекція в рамках Програми з підприємницьва для ветеранів АТО “Міграція та зміни на ринку праці”.


В останній рік тема міграції не полишає шпальти української преси та екрани телевізорів. Політики залякують населення масовими втечами українців на заробітки до сусідніх країн. Бізнесмени скаржаться, що важко знайти потрібних спеціалістів. Польські ВНЗ відкрито рекламуються не лише у Львові, але й у Київському метро. 


На цій лекції ми поговоримо про:


• те, що з цього правда, а що міфи; 

• як українська міграція виглядає на тлі загальносвітових тенденцій;

• як врахувати міграційні процеси для побудови успішного бізнесу. 


Спікером лекції є Ганна Вахітова - старший науковий співробітник та викладач KSE. Ганна отримала ступінь Ph.D. з економіки в університеті штату Кентуккі у США в 2006 році, отримавши перед цим диплом магістра економіки в Консорціумі економічної освіти та досліджень при Києво-Могилянській академії у 1999 році.


До сфери наукових інтересів пані Вахітової належить міграція та економіка праці, освіта та розвиток, а також економіка інновацій. Відповідно до своїх наукових зацікавлень вона надає консультації з питань, пов’язаних з міграцією, ринком праці та системою соціальної допомоги.


Коли: 9 серпня, 18:30-20:00

Де: Київська школа економіки

Для кого: запрошуємо ветеранів та воїнів АТО, проте за умови наявності вільних місць лекція відкрита для кожного (за умови реєстрації).


Реєстрація