Відкрита лекція "Банкінг у 2025: як до нього підготувати менеджерів"

10.09.2018


За останнє десятиліття багато індустрій зазнало великих змін: традиційні таксі змінилися на Uber та Uklon, чеки та банківські картки з магнітною стрічкою витісняються безконтактними системами платежів, 3D-принтери навчилися друкувати будинки.


А як на рахунок банківського сектору? Чи правда, що за останнє сторіччя принципи роботи банків не змінилися і ці фінансові установи працюють за “старими лекалами”. Не зовсім. Сучасний банкінг не такий простий, яким видається на перший погляд. У своїй діяльності він спирається на наукові дослідження та складні теоретичні моделі, що вивчають ризики та дохідність, і не тільки на них. На жаль, система підготовки молодих банкірів не дуже змінилась за останні десятиріччя в Україні і також потребує переосмислення.


Про секрети управління великими фінансовими установами та про формулу успіху у банківському секторі розповідатиме Владислав Рашкован, заступник виконавчого директора МВФ від України.


Про спікера


Владислав Рашкован з лютого 2017 року обіймає посаду заступника виконавчого директора МВФ. До цього Владислав співзаснував інвестиційну компанію SD Capital, яка спеціалізується на трансформації великих організацій та M&A в реальному та фінансовому секторах. В 2014 - 2016 роках Владислав Рашкован займав посаду заступника Голови Національного банку України, де він відповідав за комплексну трансформацію НБУ та реформу всього банківського сектора. А ще раніше керував великими трансформаційними проектами в великій Європейській банківській групі та був фінансовим директором банку УніКредит в Україні. Ще один цікавий проект Владислава  — щотижнева підбірка науково-популярних статей на різні теми,  — легко шукається за хештегом #sixarticles та, навіть, має свою сторінку у Telegram.


Долучайтеся до зустрічі, щоб дізнатися про сучасні банківські системи з перших вуст та побудувати успішну кар’єру у банкінгу!


Коли: 17 вересня, 11:00

Де: Київська школа економіки, вул. Дмитрівська 92-94, 4 поверх

Для кого: для студентів, що цікавляться банківським сектором, монетарною політикою, та бажають впроваджувати сучасні тренди у цих напрямках


Участь безкоштовна за умови підтвердженої реєстрації!


Реєстрація