Здійснення реформ: професія чи покликання?

06.12.2018


Японська філософія «ікігай» стверджує, що людина може досягти успішного та щасливого життя, якщо знайде справу, яка відповідатиме персональним навичкам та вмінням, даруватиме задоволення, буде корисна людям, а також приноситиме дохід. 


Але те, що на перший погляд здається здоровим глуздом, складно реалізувати, будуючи власну кар’єру. Адже відсутність одного з перелічених факторів не дає бажаного ефекту і може призвести до відчуття порожнечі, профанації, матеріальних складнощів або невпевненості в обраному шляху.


Ще складніше завдання – знайти власний «ікігай» в публічній сфері, де бажання працювати на благо країни стикається з нерозвиненістю інституцій, неефективними процедурами, корупцією, фінансовою непривабливістю вакантних посад. 


Тим не менш, трансформаційні процеси відбуваються завдяки конкретним людям, які щодня докладають великих зусиль задля творення змін. 


Це наші друзі та знайомі, які запроваджують нові політики та процеси в державних органах, пишуть дієву аналітику в громадських та міжнародних організаціях, пропонують експертну та наукову допомогу задля спільного руху вперед.


Запрошуємо на зустріч дискусію 20 грудня, де ми поговоримо про тих, хто змінює країну, а також про те, якого рівня експертизи та мотивації вона потребує. 


Учасники дискусії:


Оксана Сироїд - український політик, Заступник Голови Верховної Ради України, викладачка магістерської програми з публічної політики та врядування 

Інна Совсун - Віце-президентка Київської школи економіки

Антон Ященко - Виконавчий директор офісу реформ Кабінету Міністрів України


Модератор: Іван Гомза, кандидат політичних наук, викладач магістерської програми з публічної політики та врядування. 


Дата і час: 20.12.2018, 19:30. 

Місце: простір mOre (Велика Васильківська, 100)

Мова події: українська. 


Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації


Реєстрація