Бібліотека

Створена у 2000 році, бібліотека є спеціалізованим інформаційним центром, що швидко  розвивається та сприяє провадженню викладацької, дослідницької та просвітницької  діяльності у стінах Київської школи економіки. До бібліотечної колекції увійшли тисячі видань:  підручники для студентів, монографії та довідники з економічної теорії, фінансів та бізнесу,  підшивки найважливіших економічних часописів. Серед особливостей бібліотеки – велика колекція монографій, періодичних видань та збірок статистичної інформації, наданих Світовим банком та Міжнародним валютним фондом.

При поповненні колекції акцент робиться на електронній інформації. Бібліотека має більше ста CD-дисків з електронними версіями економічних журналів та статистичних збірників. Бібліотека надає користувачам доступ до онлайнової повнотекстової  бази даних наукових статей JSTOR, Вона також має значну колекцію статистичних електронних баз даних від OECD, WIIW-WIFO, Eurostat тощо.

Бібліотека є автоматизованою, пошук через онлайн-каталог library.kse.org.ua можна виконати з будь-якого комп’ютера, підключеного до інтернету.

Близько 600 зареєстрованих відвідувачів регулярно користуються послугами бібліотеки.

Бібліотека надає повний спектр послуг студентам, викладачам, випускникам, аплікантам та персоналу KSE, а також учасникам дослідницьких проектів KSE: програм стажувань для іноземних викладачів, конференцій для викладачів економічної теорії, дослідницьких семінарів та міжнародних дослідницьких проектів. Серед послуг, що надаються бібліотекою, – видача книжок, консультації, бібліографічна допомога, доступ до інтернету.

Читальний зал бібліотеки KSE є доступним для загальної публіки. У бібліотеці розташовані комп’ютери з підключенням до інтернету та пристроєм для читання CD, якими можна користуватися для пошуку у онлайн-каталозі, перегляду баз даних онлайн та на CD, пошуку матеріалів в інтернеті тощо. Читальний зал також обладнаний принтером і сканером.

Бібліотека KSE тісно співпрацює з іншими українськими бібліотеками.

Години роботи:

Понеділок - 15:30-16:30

Вівторок - 13:30-14:30

Середа - 9:00-13:00

П'ятниця - 9:00-13:00

Контакти:

Гліб Малоштан
E-mail: hmaloshtan@kse.org.ua
тел. (38 044)492-8012, факс (38 044)492-8011