Бізнес-освіта

Менеджмент-освіта KSE надає можливість отримати відмінний досвід та навички для здійснення стратегічного планування бізнесу та пошуку рішень поточних проблем. Цільова аудиторія програм – керівники вищого рівня, консультанти, аналітики, а також професіонали, які працюють у приватному та державному секторах.

Менеджмент-освіта у KSE відрізняється тим, що ми оцінюємо себе за міжнародними стандартами і конкуруємо на світовому ринку навчальних закладів.

РОЗПОЧАВСЯ НАБІР НА ПРОГРАМУ KSE MBA

Київська Школа Економіки відкриває свої двері для шостого набору студентів на програму KSE MBA!

Не пропустіть чудову нагоду долучитися до англомовної MBA-програми світового класу, що готує управлінців, які здатні перемагати на глобальному ринку. Широкий набір курсів та спеціалізацій дозволяє максимально наблизити програму до ваших кар’єрних цілей та надати необхідні знання, навички та мережу контактів. 

МВА програма поєднує західні стандарти, місцеві реалії та європейські виклики. Вона забезпечує баланс між аналітичним та практичним підходом, впроваджуючи високі академічні стандарти найкращих європейських та американських бізнес шкіл та використовуючи практичні кейси від найкращих роботодавців України. 

Навчання проходить виключно англійською мовою. На програмі викладають закордонні та українські професори зі ступенем PhD та випускники найкращих світових бізнес шкіл, в тому числі Harvard Business School, MIT Sloan, London Business School, INSEAD та практики з провідних компаній, таких як EY, Mondelēz, L'Oréal.

Дізнайтесь детальніше про KSE MBA!


Короткострокові програми KSE
    

Назва програми

Дати програми

Викладачі

Маркетинг: бренди, гроші та продажі

Осінь 2017 року

Тетяна Лукинюк

Зареєструватись!

Репутаційні ризики: упередити, щоб не поплатитися

Осінь 2017 рокуОксана МонастирськаЗареєструватись!
Лідерство та управління змінамиОсінь 2017 року

Олена Сергєєва

Зареєструватись!

Гнучкі підходи
проектного менеджменту

Осінь 2017 року


Сергій Потапов

Зареєструватись!

Щоб дізнатися про програму детальніше, просимо звертатися до:


Галина Скальська

hskalska@kse.org.ua

+38 (095) 846 89 37


Підписка