«Програма розвитку керівників державних підприємств»

Освітня програма стартувала в грудні 2015 року за підтримки Міністерства економічного розвитку та торгівлі та Фонду прямих інвестицій WNISEF.

Місія програми 

Ця освітня програма має на меті впровадити сучасні стандарти менеджменту, змінити корпоративну культуру та перетворити держкомпанії на ефективні та конкурентноспроможні підприємства. 

Програма розрахована на 7 місяців і складається з 14 навчальних модулів, що охоплюють такі тематичні напрямки, як належне корпоративне управління та побудова прозорого бізнесу, стратегічне планування, фінансове планування, управління людськими ресурсами, лідерство, управління змінами, маркетингові стратегії, інформаційні технології в сучасному бізнесі, комунікації та інше. В рамках програми передбачаються як теоретичні, так і практичні заняття, а також обмін досвідом між учасниками та керівниками успішних українських і міжнародних компаній.

           

Цілі програми 

  • Сприяння поточному процесу трансформації держпідприємств в успішні, прозорі, ефективні та прибуткові компанії.
  • Підтримка уряду України у відборі та розвитку нових керівників, що стануть лідерами перетворень державних підприємств.
  • Роз’яснення та популяризація серед обраних керівників концепції створення вартості за допомогою сучасних методик корпоративного управління, ефективного операційного менеджменту, можливостей ринків капіталу та інших підходів сучасного адміністрування.
  • Обмін міжнародним досвідом та кращими практиками в управлінні державними підприємствами та їх трансформації шляхом запрошення відомих міжнародних професорів, експертів і практиків.
  • Надання допомоги у визначенні релевантних стратегічних цілей для різних типів державних підприємств та створення бази для розвитку системи підтримки керівників через наставництво зі сторони керівників подібних державних компаній Євросоюзу та Північної Америки.  

Викладачі та запрошені спікери


 


Айварас Абромавічус


Міністр економічного розвитку та торгівлі України

Ярослава 
Джонсон

       
Президент і Головний виконавчий    директор фонду Western NIS Enterprise Fund
Кшиштоф Облой
Професор Варшавського університету, Академії Леона Козмінського


Олена Волошина 

Керівник діяльності IFC в Україні

 


Андрій Булах

Керуючий партнер, Deloitte Україна

 
Рассел Піттман

Професор KSE, керівник економічного відділу Департаменту юстицій США 

 Оксана Монастирська

Керуючий директор, PBN Hill+Knowlton Strategies 

.      


Михайло Колісник
Професор Київської школи економіки


Антон Овчинніков

Почесний професор, Smith School of Business, Канада  

 


Фабріцио Зукка

Професор, SDA Bocconi School of Management

      


Анна Власова
Професор Київської школи економіки


Катерина Гупало

Радник, Arzinger  

 


Тетяна Лукинюк

Генеральний директор Red Bull

Директор Програми

 

Іван Компан

ikompan@kse.org.ua

 

Координатор Програми

 

Юлія Мінчева

ymincheva@kse.org.ua

063 72-602-74

 Partners

Kyiv School of Economics

Founded by the Economics Education and Research Consortium (EERC) in 1996, Kyiv School of Economics is a world-class academic institution with a reputation for excellence both in Ukraine and internationally. Read moreWestern NIS Enterprise Fund

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) runs legacy programs, which are focused on assisting Ukraine and Moldova at this critical time in their respective histories through development of sound economic policies and leadership. Read more


Ministry of Economic Development and Trade

The main body in the system of central bodies of the executive power in formation and providing realization of state regulatory policy of economic and social development. Read more