MBA-програма Агролідерства

Академія лідерів Мрії

Унікальна для світу корпоративна практично-навчальна програма з агроменеджменту

«Успішний генерал повинен бути не тільки мислителем і бійцем, але і землеробом»

Сунь Цзи, китайський стратег і мислитель VI ст. до нашої ери


В 2013 році у Львові та Києві відбулася унікальна для світу корпоративна практично-навчальна програма «Академія Лідерів Мрії» у співпраці Київської школи економіки з Агрохолдингом «Мрія» та Львівською бізнес-школою.

Учасниками програми був управлінський склад агрохолдингу «Мрія» – перспективні топ менеджери, зацікавлені у здобутті інноваційних знань та навичок задля подальшого професійного та кар’єрного зростання.  Викладання проводилось професорами Київської школи економіки разом із топ-менеджментом агрохолдингу «Мрія».

Мета програми

Програма «Академія Лідерів Мрії» має на меті допомогти агрохолдингу «Мрія» підготувати свій кадровий резерв до відповідності світовим вимогам. Під час навчання учасники програми здобудуть знання з інноваційних високоціннісних, низькозатратних стратегічних ходів та практичні навички з їхнього застосування в повсякденних управлінських та виробничих процесах.

Переваги програми

  • Високопрофесійні викладачі з багаторічним досвідом викладання згідно з міжнародними стандартами
  • Тісна прив’язка до агровиробництва
  • Унікальний практичний досвід топ-менеджменту компанії  в галузях управління та розвитку агросфери.

Формат та структура програми

Програма «Академія Лідерів Мрії» розроблена у форматі 12-ти модулів. Кожен модуль складається з таких етапів:
  • Навчання
  • Ознайомлення з прикладами інших підприємств
  • Прив’язки до виробництва
  • Практики 
  • Рефлексії.
Модулі 1-3: Пропозиція цінності 
(стратегія, маркетинг, економіка менеджменту)

Модулі 4-6: Пропозиція прибутку 
(фінансовий менеджмент, фінансова звітність)

Модулі 7-9: HR пропозиція 
(управління персоналом, лідерство та розвиток організації)

Модулі 10-12: Впровадження 
(управління проектом, операційний менеджмент, система управління інформацією)

Організатор

Агрохолдинг «Мрія» – провідна агропромислова компанія України, один з найефективніших виробників сільськогосподарської продукції в Україні та світі. Із простої мрії про створення передової та відповідальної компанії, яка б вирощувала і постачала найкращі продукти споживачам, і розпочався в 1992 році сімейний бізнес. 

Наче зерно, що дало сходи, компанія виросла і розширила свої сільгоспугіддя з початкових 50 га до 298 000 га. На сьогодні «Мрія» – це вертикально інтегрований агропромисловий холдинг з власною інфраструктурою і сучасним парком автотранспорту і сільгосптехніки. 

Продукція «Мрії» постачається у більш ніж 20 країн світу, в тому числі, і найбільшим харчовим компаніям Європи. Земельні угіддя «Мрії» сконцентровані на Західній Україні, чорноземи якої є одними з найродючіших земель у світі. 

Партнери

Львівська бізнес-школа (LvBS) має на меті формування відкритої спільноти лідерів, яка ефективно і відповідно до міжнародних стандартів будуватиме результативну систему та якісну культуру управління шляхом поєднання і розвитку прикладних знань, практичних навичок, фахових компетенцій, загальнолюдських і професійних цінностей. LvBS –  це школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту і відповідальну бізнес-спільноту. Ціль Школи – сприяти розвитку візіонерів, які будуть проактивно будувати українське бізнес-середовище, а не реагувати на точкові потреби.

Контакти

Шлапай Галина

shlapai@kse.org.ua

+38 (093) 679-88-42