Анастасія Іванова


Освіта перед KSE: 

Чернігівський національний технологічний університет


Мене звати Анастасія і я пишу цей лист з надією отримати підтримку у моєму подальшому навчанні.


У наш час освіта відіграє важливу роль, і знання, які ми отримуємо у процесі навчання, є основою для нашого майбутнього. Більш того, істотною частиною для  кожної людини є її кар’єра. Існує багато професій для вибору: один хоче бути лікарем та рятувати життя, у той час як інший знаходить привабливою та захоплюючою професію інженера. Щодо мене, я вирішила обрати професію економіста, а саме спеціальність економічного аналітика.


На щастя, мені випала чудова можливість навчатись у Київській школі економіки на магістерській програмі з економічного аналізу, яка допоможе мені проявити потенціал та реалізувати мої плани як висококваліфікованого економіста. Стипендія, яку я отримала завдяки підтримці донорів KSE,  надає мені можливість повністю сконцентрувати свою увагу на головних цілях та досягати найкращого, навчаючись на цій програмі. 


Економічний аналіз являє собою широке поле для вивчення, оскільки він дозволяє поглянути на проблеми з різних точок зору і знайти шляхи їх вирішення. Як відомо, економісти вносять великий вклад у сучасне життя, і це дійсно захоплююча та інтелектуальна робота. Фактично, економічний аналіз необхідний скрізь (на промислових підприємствах; у секторі державного управління, банках та домогосподарствах). Це допомагає знаходити відповіді для багатьох економічних питань, починаючи з "Як збільшити прибутковість компанії" до "Як підняти ВВП країни".


Загальновідомий факт, що економіка є соціальною наукою і, в першу чергу, це пов'язано з людським добробутом. Я твердо переконана, що основна причина для того, щоб стати економічним аналітиком, полягає у знаходженні можливостей для поліпшення суспільного благополуччя. Це стало найпереконливішим аргументом для мене, коли я подала документи до KSE, де я можу навчитись знаходити рішення багатьох економічних проблем як для компаній, так і для економіки країни в цілому.


У мене є також мета розробити стратегію сталого розвитку для компанії, яка ґрунтувалася б на поліпшенні екології та підвищенні соціальних умов, що у свою чергу зміцнить рівень соціальної відповідальності компанії на фоні економічного зростання.


У мене є великі надії допомогти економіці своєї країни, що могло б також зробити життя людей кращим. Я сподіваюсь, що за 20 років мої діти будуть жити в розвинутій країні, яка буде світовим лідером у промисловості та матиме передовий ринок висококваліфікованої робочої сили.


І я впевнена, що Київська школа економіки буде підтримувати мене у досягненні моєї мети.


ПІДТРИМАТИ!