Аніта Молодцова


Освіта перед KSE: 
Харківський національний університет імені Каразіна


Мене звати Аніта, я студентка Київської школи економіки. Від  самого дитинства я беру активну участь у громадському житті рідного міста Харкова та України. Я брала участь у багатьох конференціях та конкурсах, у якості члена робочої групи Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради та організовувала ряд соціальних заходів з метою зробити Україну кращим місцем для життя. 


У нашому світі, який постійно розвивається, якщо ти хочеш щось змінити та досягти великих цілей, дуже важливо розуміти економічні процеси та знати методи їх оптимізації. Я вступила до Київської школи економіки з мрією побудувати  міцну та впливову державу. І лише за три місяці навчання для мене відкрилися міріади можливостей для розвитку та шляхи, якими можна досягти своєї мети. 


Чи це складно? Так, звичайно! Навчання в KSE, мабуть, одне з найбільших викликів у моєму житті, але це тільки початок. Тим не менш, це ще й одні з найзахоплюючих часів у моєму житті, і я знаю, що кожна хвилина тут, кожна ніч без сну, проведена за прочитанням чергової книги, того варті. 


Люди, які не знайомі з ключовими принципами школи, можуть задаватися питанням: «Чому випускники KSE настільки успішні та користуються попитом серед топових міжнародних компаній?».   Певно, немає єдиної відповіді на це запитання. Бо кожна історія унікальна і немає «чарівної пігулки», яка за мить зробить тебе мільйонером. Секрет успіху Київської школи економіки полягає в тому, що тут збираються найкращі викладачі, експерти у своїй сфері, талановиті  студенти та створюється особлива атмосфера здорової конкуренції, яка стимулює до швидкого розвитку. До того ж, не зважаючи на конкуренцію, одним з найважливіших принципів школи є взаємодопомога та кооперація. Команда KSE завжди відкрита та сповнена щирим бажанням допомогти з будь-якою проблемою, яка може постати перед студентом. 


Тож якщо людина хоче бути успішною та готова наполегливо працювати, Київська школа економіки є чудової платформою для старту. Сподіваюся, що через 20 років я стану видатним економістом та зроблю значний вклад у процвітання нашої Батьківщини. І я впевнена, що Київська школа економіки допоможе мені у цьому! ПІДРИМАТИ!