Давід Менабдішвілі


Освіта перед KSE: 
Одеський інститут фінансів


У сучасному світі освіта відіграє неабияку роль для людини, яка бажає бути конкурентною та готовою до нових викликів. На жаль, більшість українських ВНЗ не є гнучкими, не реагують вчасно на глобальні тренди, через це українська система освіти не є конкурентоспроможною на світовому ринку. На щастя, минулого літа я вступив у Київську школу економіки та я отримав можливість відчути різницю і зрозуміти, що являє собою міжнародний стандарт освіти. 


Під час навчання у Київській школі економіки протягом останніх чотирьох місяців я зрозумів, що таке сучасна освіта: пропозиція нових викликів самому собі, наявність внутрішньої жаги до знань, самонавчання як абсолютний пріоритет. Професори KSE не є вчителями, вони є кваліфікованими радниками. Отримання такої освіти, що відповідає практикам найкращих університетів світу, опрацювання матеріалу на зрозумілій міжнародній спільноті мові  - все це є неабиякою можливістю для мене, враховуючи тотальну нестачу інших можливостей отримання освіти, що визнана світом, не виїжджаючи з України.


Навчання у Школі є дуже інтенсивним і достатньо складним. Воно не дозволяє працювати, щоб покрити витрати, пов’язані з навчанням: плата за навчання, проживання, інші витрати. Саме тому я потребую гранту, що допоміг би мені покрити частину цих витрат, продовжити навчання у KSE та, зрештою, закінчити її і розвивати успішну кар’єру. Я мотивований реалізувати свої знання для особистого росту, а також готовий поділитись отриманими знаннями з суспільством.


Я маю досвід роботи у сфері фінансових послуг (проходив стажування у якості асистента аудитора у Baker Tilly Ukraine) та у сфері державного управління (Агентство з питань інвестицій та розвитку Одеської обласної державної адміністрації). Не маю жодних сумнівів, що після закінчення KSE матиму можливість вирішувати більш складні завдання та бути більш продуктивним. 


Дякую Вам наперед!ПІДТРИМАТИ!