Катерина Чернокнижна


Освіта перед KSE: 
Одеський національний економічний університет


Навчання в KSE – це чудова можливість і з минулого року я є студенткою  Магістерської програми з економічного аналізу. Для мене KSE це не просто місце для навчання, а й велика родина, частиною якої ви стаєте, коли вступаєте до KSE.


Це дуже не просто, бути гідним членом цієї родини, але я була прийнята в Київську школу економіки і зараз є частиною спільноти KSE. Я переконана, що саме KSE дасть мені можливість стати професійним економістом і розвивати навички для моєї майбутньої кар'єри. У сучасних умовах Україна потребує висококваліфікованих фахівців і я планую зробити все можливе на посаді державного службовця. 


Власне навчання – це не єдине, чим студенти займаються у KSE, адже Школа дає багато можливостей. Так, наприклад, протягом цього року я стала членом команди організаторів KSE Case Club, який пропонує лекції та практичні заняття для студентів з різних вищих навчальних закладів Києва, крім цього я брала участь в CFA Research Challenge 2016 разом з моїми колегами з KSE.


На жаль, моя сім'я не має можливості підтримати моє навчання та проживання в іншому місті. Тому я потребую вашої підтримки і буду вдячна, якщо матиму можливість отримати стипендію і грант на проживання, щоб продовжити своє навчання та залишитися частиною рідної родини KSE.ПІДТРИМАТИ!