Ольга Гаврилишин


Освіта перед KSE: 
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника


Протягом останніх декількох років я серйозно задумувалась, що таке дійсно хороша вища освіта. Здобути саме таку – стало однією з найпріоритетніших цілей. Я з чудового міста Івано-Франківськ, там же навчалась на економічному факультеті, один семестр провела за програмою студентського обміну Еразмус+, завжди брала активну участь громадському житті. Кілька місяців тому зробила один із дуже важливих кроків – стала студенткою Київської школи економіки. Зараз весь свій вільний час я проводжу в стінах Школи, оскільки єдине, що для мене має значення – це знання здобуті тут.


Я навчаюсь на програмі економічний аналіз, і саме в KSE зустріла надзвичайно вмотивованих та цілеспрямованих людей. Незважаючи на те, що у кожного різні цілі, проте ми дивимось в одному напрямку. Тут я відчуваю себе частиною команди, яка хоче змінити не тільки своє оточення на краще, але й країну, в якій живе.


Я впевнена, що підґрунтям для процвітаючого суспільства завжди був і залишається високий рівень освіти. Це і задає вектор для широкого культурного, ціннісного та економічного розвитку держави. Саме тому вона і є одним із основних китів успішного процвітання країни і саме в цю сферу на даний час повинні  вливатись найбільші інвестиції. За двадцять шість років незалежності роль освіти та відношення до неї, на жаль, стрімко падало, адже якісних, висококваліфікованих закладів, які надають справді хороші результати мало. 


Україна – це моя країна, і я хочу жити саме тут, відчувати, що це і є моє місце, почуватися тут у безпеці. Більше того, я хочу продовжувати навчатись в Україні у Київській школі економіки і не виїжджати за кордон, і  мрію про те, щоб більшість людей хотіли жити саме тут. Я відчуваю себе відповідальною за те, що через декілька років саме мені доведеться змінювати її на краще, адже я тут народилась, тут живуть мої батьки, тут житимуть мої діти. Коли ти хочеш щось змінити - варто почати із себе. Я почала.ПІДТРИМАТИ!