Олександр Сухомлин


Освіта перед KSE: 
Одеський національний економічний університет


Мене звати Олександр, я родом з маленького портового міста Чорноморськ та я горю ідеєю змінити на краще Україну. Для навчання та роботи я обрав сферу фінансів та економіки, так як вона дасть мені можливості не тільки розвиватися як особистість, а й робити внесок у процвітаюче майбутнє країни. Моя освіта бакалавра повністю відповідає обраному мною напряму, я закінчив фінансово-економічний факультет Одеського національного економічного університету. У вересні 2016 року я вступив до Київської школи економіки на магістерську програму з економічного аналізу та отримую фінансову допомогу від донорів Школи, яка повністю покриває вартість навчання та проживання. Я впевнений, що навчання на цій магістерській програмі допоможе мені глибше розуміти сучасні економічні процеси. Після закінчення KSE я планую отримати роботу в консалтинговій компанії або в міжнародній організації, де буду здатний використати усі отримані у KSE знання.


Після вступу до KSE я відчуваю, що стрімко розвиваюся, оскільки моє оточення надихає мене на нові ідеї та підтримує всі мої ініціативи. Більше того, студенти та професори дійсно живуть навчальним процесом і залишаються спраглими до нових знань. Мені вперше пощастило побачити настільки дружню атмосферу, де кожен поєднує інтенсивний освітній процес з пошуком шляхів для виведення нашої країни на новий рівень.


Отримавши можливість навчатися у KSE, я відчуваю себе мотивованим для того, щоб зробити свій внесок у побудову успішної країни пліч-о-пліч з моїми одногрупниками та усіма минулими й наступними поколіннями студентів KSE. Саме у цей час, коли закладається основа для майбутнього, надзвичайно важливо підтримувати такі виняткові освітні організації як KSE для того, щоб виховати і підготувати майбутню економічну еліту України. На мою думку, інвестиції в KSE є необхідними не тільки тому, що випускники є конкурентоспроможними працівниками на світовому ринку праці, а й тому, що заклад формує дуже важливий потенціал для розвитку України.
ПІДТРИМАТИ!