UaFoodTrade – Пілотний проект із сталої інтернаціоналізації науково-дослідних структур України в умовах глобалізації агропродовольчого сектору України


UaFoodTrade – Пілотний проект зі сталої інтернаціоналізації науково-дослідних структур України в умовах глобалізації агропродовольчого сектору України


Сфера дослідження: продовольчі мережі 


Тривалість проекту:  15.11.2017 - 30.11.2020

Основною метою проекту є подальший розвиток та зміцнення світової інтеграції науково-дослідних структур агропродовольчої сфери України.

Проект передбачає виконання чотирьох взаємопов’язаних складових етапів.  Перший етап проекту передбачає створення спільної дослідницької групи, основною метою якої, буде дослідження проблеми інтеграції української продовольчої сфери в  регіональні та міжнародні ринки. 

Метою другого етапу проекту – є нарощування потенціалу Київської школи економіки (KSE) в Україні, яка стане основним майданчиком  для проведення літньої школи, різноманітних семінарів та воркшопів, які зможуть відвідувати студенти та викладачі інших українських науково-дослідних установ та університетів. 

Проведення дослідницької роботи та зміцнення дослідницького потенціалу уможливить реалізацію третього етапу проекту -- створення проектного офісу в KSE. Проектний офіс координує співпрацю між командами проекту, зокрема в Німеччині (IAMO) та Україні (KSE), підтримує відносини з іншими українськими університетами та координує роботу по реалізації четвертого етапу - розробку концепції подальшої роботи проекту: створення підрозділу кафедри "Міжнародної агропродовольчої  економіки" в KSE, в рамках проекту, і пошуку нових джерел фінансування для створення дослідницького центру, який в перспективі, має продовжити роботу підрозділу.


Партнери:

Контакти

Олександр Перехожук
Leibniz Institute of Agricultural Development in Transition Economies (IAMO)
Theodor-Lieser-Str. 2, 06120 Halle (Saale), Germany
Tel.: +49 345 2928-236
Fax: +49 345 2928-299
E-Mail: perekhozhuk@iamo.de
https://www.iamo.de 

Олег Нів’євський
Київська школа економіки
вул. Дмитрівська, 92-94
01135 Київ, Україна
Tel.: +380444928012   
E-Mail: onivievskyi@kse.org.ua  

Команда

Координатор Проекту від Київської школи економіки
Олег Нів’євський є викладачем Київської школи економіки. Має понад 14-річний міжнародний досвід роботи з прикладних досліджень та розвитку агропродовольчих ринків, ланцюжків доданої вартості та оцінки впливу державної економічної та регуляторної політики.
Здобувач ступеня доктора філософії
Випускник спільної магістерської програми Київської Школи Економіки (КШЕ) та Університету Х’юстона,  2017 рок.
Здобувач ступеня доктора філософії
У 2015 році закінчив Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, отримав ступінь  магістра за спеціальністю «Економіка підприємств АПК».
Здобувач ступеня доктора філософії
Має досвід роботи у фінансових організаціях Warsaw Stock Exchange, Bank Zachodni (WBK S.A.), агропромисловому холдингу МХП  (Миронівський хлібопродукт), енергетичній компанії HeatEco та асоціації  УКАБ (Український клуб аграрного бізнесу).
Асистент проекту
Навчалася у Київському державному лінгвістичному університеті за спеціальністю англійська та німецька мови.