Новини проекту

19.03.2018 | Перемовини про стратегічну співпрацю з О.Трофімцевою, заступником Міністра аграрної політики та продовольства України, та Алексом Ліссітсою, президентом УКАБ, у Києві.

19.03.2018 | Зустріч з проф. О. Верченко, академічним директором Київської школи економіки (KSE), та перемовини про співпрацю KSE та IAMO у рамках проекту UaFood Trade.

19.03.2018 | Співбесіда з потенційними кандидатами проекту UaFoodTrade у Київській школі економіки (KSE). Підписання контрактів та призначення проф. Олега Нів’євського на позицію координатора проекту від KSE, проф. Володимира Вахітова на позицію постдокторанта від KSE, Олександра Донченка, Романа Нейтера, Павла Мартишева на позицію здобувача ступеня PhD та Валентину Марусяк на позицію асистента проекту.

Команда проекту UaFood Trade, KSE 

01.05.2018 ǀ Др. Сьорен Прен приєднався до команди проекту в IAMO. Він буде займатися дослідженнями у робочій групі №3 "Агроторгівля, сценарії агроторгівлі ". Здобувачі ступеня PhD Максиміліан Хайгермозер та Ольга Полонська приєдналися до проекту у складі робочої групи  №1 "Інтеграція ринків та продовольчі мережі".

Команда проекту UaFood Trade, IAMO 

27.06.2018 | Проф. Олег Нів’євський  брав участь у роботі IAMO Forum 2018  і виступив з  презентацією  “Revisiting farm structure development and productivity in Ukraine” у рамках роботи Секції A2: Азія і Європа.

20.09.2018 | Офіційне відкриття пілотного проекту зі сталої інтернаціоналізації науково-дослідних структур України в умовах глобалізації агропродовольчого сектору України

Звіт про відкриття пілотного проекту UaFoodTrade

20.09.2018 | Проф. Олег Нів’євський  та аспірант Роман Нейтер опублікували статтю “The New Agricultural Support System in Ukraine: Who Really Benefits?”.

24.09.2018 | Проф. Олег Нів’євський  прочитав лекцію “Analytical skills and practical agricultural policy problems” у рамках роботи Літньої школи 2018 за підтримки APD.

26.09.2018 | Проф. Олег Нів’євський  опублікував статтю “Individual Farming as the Cornerstone of Agricultural Development in Ukraine” в інтернет-виданні AgroPortal.

8.10-13.10.2018 | Літня школа для аспірантів з аграрної економіки

Перша сесія Літньої школи для аспірантів з аграрної економіки в рамках проекту UaFood Trade успішно завершилась. Проф. Міхаель Грінгс з Інституту сільського господарства та харчування Мартін-Лютер-Університету Галле-Віттенберг, Німеччина, прочитав  тижневий інтенсивний курс з теорії та прикладного аналізу поведінки домогосподарств.

За результатами тестування, учасники Літньої школи отримали сертифікати про успішне та задовільне складання курсу.


12.10.2018 | Проф. Володимир Вахітов виступив на конференції TEDsKSE conference. 

18.10.2018 | Відбулася зустріч команди UaFood Trade з професором Берлінського університету ім. Гумбольдта та членом проекту Agritrade Ukraine project Гаральдом фон Віцке.

Учасники зустрічі обговорили питання співпраці та можливості ведення сумісної  аналітичної та дослідницької роботи у  агроподовольчій сфері України.

24.10.2018 | Олег Нів’євський та Денис Нізалов, експерти в галузі АПК, проаналізували земельну частину Нового курсу Юлії Тимошенко. Публікація міститься на VoxUkraine.

25.10.2018 | Олег Нів’євський відкрив серію  дослідницьких семінарів  у KSE і презентував своє дослідження “Tax Incentives and Agricultural Productivity Growth in Ukraine”

30.10.2018 | Олег Нів’євський взяв участь у дискусії з питань політики державних дотацій, яку організувала Українська аграрна конфедерація в рамках роботи Інтер АГРО 2018.