Проект «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні»

Денис Нізалов

Директор Проекту 

Понад 15 років працює міжнародним консультантом в галузі сільського/регіонального розвитку, економіки земельних відносин , оцінки впливу державної політики і проектів розвитку на замовлення таких організацій як Світовий банк, ФАО, ін. 

За останні два роки був залучений до проектів з моніторингу земельних відносин у Грузії, Україні та Хорватії. У 2008-12 роках був експертом для конкурсу грантових проектів з економіки для країн СНД, який проводив Консорціум економічної освіти та досліджень (EERC), та регіональним експертом мережі GDN. 

Упродовж 2006-14 років посідав професорську та адміністративні посади в Київській школі економіки (KSE), Україна. 

Доктор філософії за фахом економіка сільського господарства (Мічиганський державний університет, 2006). Відзначений професійними грантами та відзнаками, зокрема відзнакою Фонду Євразія ім. Біла Мейнса за внесок у розвиток економічної освіти та досліджень в Україні.

Наукові роботи опубліковані у таких міжнародних журналах як «The Journal of Comparative Economics», «International Regional Science Review», «Economic Development Quarterly», «The Journal of Regional Analysis and Policy», «The Review of Regional Studies». Редактор онлайн книги “Інструменти муніципального розвитку” та співавтор “Онлайн атласу економічного розвитку України”.

Спеціалізація: економіка земельних відносин, сільський та регіональний економічний розвиток, оцінки впливу державної політики та проектів розвитку.
Партнери