Проект «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні»

Олександр Поліводський

Консультант із питань земельного законодавства Проекту

Має близько 20 років професійного юридичного досвіду. Залучався як юридичний радник міжнародних проектів Світового банку, МФК, Європейської комісії з питань законодавства України та його гармонізації до вимог ЄС та СОТ.

Є адвокатом (з 2000) та керуючим Правничої фірми «Софія». Спеціалізується на супроводженні проектів та судових справ в аграрній та земельній сферах. Визнавався міжнародними та національними рейтингами як рекомендований юрист у сфері аграрного та земельного права. Зокрема: «Вибір клієнта. ТОП-100 найкращих юристів України» за версією видання «Юридична газета» у 2010-11, 2012-13, 2014-15 та 2017; найкращий юрист для України з практики нерухомості, 2013, з версією Global Law Expert; найкращий юрист своєї практики, 2012, за версією видання «Юрист і закон». Рекомендований збірником "Ukrainian law firms 2012. A handbook for foreign clients published by Yuridicheskaya practika edition" та ін.

Член правління Асоціації адвокатів України. Заступник голови Комітету АПК Торгово-промислової палати України. 

Отримав ступінь кандидата юридичних наук в Інституті держави і права ім. В.Корецького НАН України у 1999. У період з 2000 по 2015 викладав на Правничому факультеті НаУКМА курси «Договірне право» та «Земельне право». Автор понад сотні наукових та інших публікацій з юридичних питань аграрної та земельної сфери.

Спеціалізація: земельне та аграрне законодавство.
Партнери