Проект «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні»

Новини

23.08.2017

Кабмін ухвалив Постанову про проведення Моніторингу земельних відносин з 1 вересня 2017

Кабінет Міністрів своєю Постановою ухвалив проведення моніторингу земельних відносин, ідея якого була розроблена та реалізована в рамках Проекту "Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні". Моніторинг стартує вже 1 вересня 2017; інформація надаватиметься 6 органами центральної влади - Держгеокадастром, Мін’юстом, Держстатом, ДСА, ДФС та Держводагентством. Загальна кількість наданих ними показників перевищить 150.

>>>
21.08.2017

Оголошення про конкурсний відбір індивідуального консультанта на посаду «Асистент аналітика»: конкурс продовжено

Запрошення до висловлення зацікавленості (Консультаційні послуги - Консультант - асистент аналітика). Висловлення зацікавленості із зазначенням номера завдання та резюме (CV) слід направляти поштою або електронною поштою за наведеною нижче адресою до: 17:00, 28 серпня 2017 р. >>>
21.08.2017

Оголошення про конкурсний відбір індивідуального консультанта на посаду «Молодший аналітик»: конкурс продовжено

Запрошення до висловлення зацікавленості (Консультаційні послуги - Консультант - молодший аналітик). Висловлення зацікавленості із зазначенням номера завдання та резюме (CV) слід направляти поштою або електронною поштою за наведеною нижче адресою до: 17:00, 28 серпня 2017 р. >>>
21.08.2017

Оголошення про конкурсний відбір індивідуального консультанта на посаду «Провідний консультант з питань аналітичних досліджень»: конкурс продовжено

Запрошення до висловлення зацікавленості (Консультаційні послуги - Провідний консультант з питань аналітичних досліджень). Висловлення зацікавленості із зазначенням номера завдання та резюме (CV) слід направляти поштою або електронною поштою за наведеною нижче адресою до: 17:00, 28 серпня 2017 р.

>>>
09.08.2017

Оголошення про конкурсний відбір індивідуального консультанта на посаду «Консультант з питань кадастру, землевпорядкування та методів дистанційного зондування Землі»

Запрошення до висловлення зацікавленості (Консультаційні послуги - Консультант з питань кадастру, землевпорядкування та методів дистанційного зондування Землі). Висловлення зацікавленості із зазначенням номера завдання та резюме (CV) слід направляти поштою або електронною поштою за наведеною нижче адресою до: 17:00, 18 серпня 2017 р. >>>
02.08.2017

90% українців нічого не знають про земельну реформу, але проти скасування мораторію — Віталія Яремко

Чому виборці проти відкритого ринку землі? Хто і як маніпулює цією темою? Що українці знають про земельну реформу розповідає Віталія Яремко, експерт Проекту "Підтримка реформ у сільському господарстві і земельних відносинах в Україні".

>>>
24.07.2017

Вимога МВФ про ринок землі буде ключовою перед наступним траншем, - Радіо Ера

МВФ не знімав вимогу про запровадження ринку землі. Вона залишається основним маяком програми розширеної фінансової допомоги Україні. Ця вимога посувається ближче до кінця цього року. І перед наступним траншем буде однією з ключових вимог. Про це зазначив Олег Нів'євський, старший економіст Проекту під час ефіру на Радіо Ера у рамках програми на тему “Чому провалено ринок землі”.

>>>
19.07.2017

Представники банківського сектору, асоціацій агровиробників та МФО взяли участь у робочій зустрічі "Фінансові інструменти та заходи щодо фінансування ринку землі"

Представники банківського сектору, асоціацій агровиробників та Міжнародних фінансових організацій у рамках робочої зустрічі "Фінансові інструменти та заходи щодо фінансування ринку землі" визначили свої наступні спільні дії для розробки механізмів подолання проблем у питаннях кредитування під заставу землі с/г призначення.  Зустріч відбулася 19 липня в офісі Світового банку. Це вже третє експертне обговорення теми кредитування під заставу землі, організоване за участі Проекту.

>>>
15.06.2017

Відбувся Круглий стіл «Захист земельних прав та можливість запровадження функцій Земельного обмудсмена»

Представники 10 установ та організацій взяли участь у Круглому столі «Захист земельних прав та можливість запровадження функцій Земельного обмудсмена», який відбувся 15 червня у Києві, в офісі Світового банку. За результатами презентації дослідження, проведеного в рамках Проекту, відбулося експертне обговорення. Текст презентації тут.

>>>
07.06.2017

Результати діяльності Проекту представлено у рамках виставки Агро-2017

Результати діяльності Проекту "Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні" представлено у рамках виставки Агро-2017, яка триває в Києві 7-10 червня 2017. Текст презентації тут.

>>>

Партнери