Проект «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні»

29 лютого відбудеться презентація: «Запровадження Моніторингу земельних відносин в Україні: крок до прозорості». Прохання до запрошених підтвердити участь

22.02.2016

29 лютого 2016 року о 15:00 в Міністерстві аграрної політики та продовольства відбудеться презентація: «Запровадження Моніторингу земельних відносин в Україні: крок до прозорості», створеного в рамках проекту «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні». Під час події буде презентовано Систему моніторингу земельних відносин в Україні та аналітичний щорічник «Моніторинг земельних відносин в Україні. 2014-2015», підготовлений на основі результатів, отриманих під час пілотного впровадження системи.

Презентація відбудеться в приміщенні Міністерства аграрної політики і продовольства України за адресою: Київ, вул. Хрещатик, 24, к. 408.

Запрошені отримають інформаційні листи на е-мейл або в паперовій формі. Прохання підтвердити свою участь листом  на адресу Проекту land_project@kse.org.ua

Увага! У зв’язку із режимом перепусток, запрошеним необхідно мати при собі посвідчення особи, для представників ЗМІ – посвідчення представника ЗМІ з фото. 
Партнери