Проект «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні»

Матеріали презентації в American Chamber of Commerce in Ukraine «Запровадження Моніторингу земельних відносин в Україні» 20 квітня 2016

22.04.2016

Під час презентації "Моніторингу земельних відносин" в American Chamber of Commerce in Ukraine представникам бізнесу була надана інформація про сам продукт (Моніторинг земельних відносин), перспективи його удосконалення, а також роздані анкети із запитаннями щодо побажань учасників до цього продукту.

Презентація, організована American Chamber of Commerce in Ukraine, зібрала близько 20 представників бізнесу. Керівник Проекту Денис Нізалов, повідомив про перспективу створення окремого веб-ресурсу, який акумулюватиме дані Моніторингу, що надходитимуть від різних відомств, а також про необхідні кроки до цієї перспективи. Серед найважливіших - ухвалення нормативної бази, яка регламентує надходження інформації до єдиної системи та коло відомств, які її надаватимуть, а також розробка автоматизованих систем звітності та веб-порталу.

Учасникам зустрічі, як потенційним користувачам цього ресурсу, було запропоновано обговорити питання,як Моніторинг земельних відносин може допомогти бізнесу. Зокрема: яка інформація необхідна, в якій формі краще її надавати? з якою періодичністю оновлювати? аналіз яких тем та питань цікавить представників бізнесу?

Їм було запропоновано надати відповіді в анкетах або надіслати свої побажання на адресу Проекту land_monitoring@kse.org.ua.

З матеріалами щорічника «Моніторинг земельних відносин в Україні. 2014-2015» можна ознайомитися тут.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ "Моніторинг земельних відносин в Україні: крок до прозорості". 20 квітня 2016 (укр)

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ. Про Проект, pdf (укр.)

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ. Про Проект, pdf (англ.)

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ. Про Моніторинг земельних відносин в Україні, pdf (укр.)

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ. Про Моніторинг земельних відносин в Україні, pdf (англ.)
Партнери