Проект «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах в Україні»

Керівний комітет затвердив план роботи Проекту на червень-грудень 2016 та змінив свій склад. Матеріали презентації результатів

22.06.2016

Засідання Керівного комітету Проекту, яке відбулося 6 червня 2016 у приміщенні Міністерства аграрної політики та продовольства України під головуванням заступниці міністра з питань євро інтеграції Владислави Рутицької, затвердило результати діяльності Проекту за січень-травень та план роботи на червень-грудень 2016, а також внесло зміни до складу Керівного комітету.

Зі складу Керівного комітету виключено Стефана Вербунта, Енцо Даміані (у зв’язку із завершенням їх місії в Україні), Інну Гребенюк та Руслана Коржа.

До участі у Керівному комітеті із правом голосу запрошено директора департаменту регулювання зовнішньоекономічної діяльності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Дениса Гутенка, а також нового аташе/представника Cектору сільського господарства, продовольчої безпеки та земельної реформи оперативного відділу економічного співробітництва, соціального та регіонального розвитку ЄС – за фактом його призначення замість Енцо Даміані, яке очікується у вересні 2016.

Участь у засіданні взяли представники МінАПК, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Мін’юсту, Держгеокадастру, Світового Банку, Cектору сільського господарства, продовольчої безпеки та земельної реформи оперативного відділу економічного співробітництва, соціального та регіонального розвитку ЄС Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців агропромислового комплексу та продовольства України», Української аграрної асоціації.

Наступне засідання Керівного комітету заплановане на жовтень 2016.

Матеріали засідання Керівного комітету:
Партнери