МІСТА: Аналіз посткомуністичного досвіду

Наукові співробітники КЕІ були залучені до реалізації міжрегіонального проекту "Cities" спільного проекту мережі CIS й CEE, який досліджує різні аспекти регіонального розвитку.

Метою даного міжрегіонального проекту є дослідження процесів урбанізації та шляхів вирішення проблем урбаністичного розвитку уповноваженими особами. Основними 4 темами досліджень є зростання міст, економіка міст, соціологія та управління містами. Проект передбачає виконання 11 різноманітних досліджень щодо розвитку муніципалітетів. У рамках економічної географії даного проекту запропоновано додатковий "регіональний" погляд на Звіт про світовий розвиток 2009 р., в якому розглядається економічна географія, у тому числі і таких регіонів як СНД та ЦСЄ.

Олександр Шепотило та Володимир Вахітов підготували дві частини даного проекту – "Міста в умовах перехідної економіки" та "Економіка пост-соціалістичних міст" відповідно. Том Купе та Денис Нізалов взяли активну участь у підготовці проектної пропозиції та подольшої роботи над впровадженням проекту.

Детальнішу інформацію про проект Ви можете знайти тут.

Викладач, Старший науковий співробітник
Ph.D., університет ш.Кентукі, 2008
Викладач, Старший науковий співробітник
Ph.D., Мічіганський державний університет, 2006