Регіональний он-лайн атлас економічного розвитку та інвестицій України (LINC – 3)ЛІНК працює з метою сприяння залученню в Україну внутрішніх та іноземних інвестицій, зокрема, забезпечуючи більш широкий доступ до інформації для інвесторів, включно з інформацією щодо національних та місцевих законів та постанов, а також економічних та соціально-демографічних характеристик регіонів, які пропонують ділянки для інвестицій.

На виконання цих завдань та з метою інформаційної підтримки інвесторів ЛІНК використовує допомогу МГО «Київський економічний інститут» (КЕІ), що має доступ до необхідних даних та відповідних фахівців із необхідною кваліфікацією, для організації і проведення заходів, а також підготовки і створення матеріалів, що мають на меті надання допомоги задля зміцнення зв'язків між національним та місцевими агентствами сприяння і залучення інвестицій. З цією метою в рамках здійснення своєї статутної діяльності КЕІ організовує розробку та впровадження Регіонального онлайн атласу економічного розвитку та інвестицій України (надалі – «Атлас», «Система»).

Атлас стане безкоштовним онлайн ресурсом, який надаватиме інформацію щодо загальних (наприклад, населення) та спеціалізованих (наприклад, індекс інвестиційної привабливості) характеристик районів і міст України,а також загальні аналітичні дані для потенційних інвесторів, державних службовців та широкого загалу. Просувати та розповсюджувати Атлас серед згаданої аудиторії буде медіа-партнер, який також надаватиме посилання на інші інструменти залучення інвестицій, розроблені проектом ЛІНК.


Директор дослідницького Data center
Магістр, Економіка, Одеський державний економічний університет, 2002
Master’s degree, Applied linguistics
International Management Institute (MIM Kyiv), Volins'kij Deržavnij Universitet im. Leci Ukrainki
Викладач, Старший науковий співробітник
Ph.D., Мічіганський державний університет, 2006