ПРОЕКТ «Програма «Підвищення прозорості та ефективності державних закупівель в Україні шляхом співпраці з громадянським суспільством»»

Закупівлі є одним з основних пунктів повістки реформ в Україні та потребують постійного контролю.

Цей процес розвитку потенціалу отримав фінансову підтримку від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і розташованого у Вашингтоні Фонду Товариства прозорої діяльності (PTF) і реалізується Фондом Товариства прозорої діяльності у процесі співпраці з Київською школою економіки. 

В рамках даного проекту KSE разом з PTF та ЄБРР формує курс тренінгів щодо моніторингу сфери закупівель для громадських організацій в Києві та регіонах України. на основі інформації, отриманої з системи ProZorro і застосовуючи кращі міжнародні практики моніторингу, KSE розроблятиме інструменти для моніторингу закупівель, що покликані допомогти громадянському суспільству контролювати державний сектор. Проект спрямовано на організації громадського сектору та активістів з усієї України, які: 
  • беруть участь у боротьбі з корупцією або моніторингу операцій державних закупівель,
  • ГО, що вже не займаються такою діяльністю, але мають інтерес і потенціал для розвитку знань в області моніторингу державних закупівель, 
  • журналісти, які працюють у сферах, пов'язаних з розслідуванням корупції або, переважно, моніторингу державних закупівель. 
У рамках даного проект розроблену посібник з моніторингу публічних закупівель. Версія на українській мовіверсія на англійській мові.