Тендери


Технічне завдання на вибір підрядника #16

Київська школа економіки (KSE, Україна) спільно з Лейбніц Інститутом Аграрного Розвитку в Країнах з Перехідною Економікою (ІАМО, Німеччина) в рамках проекту UaFoodTrade оголошує конкурс на придбання багатофункціонального принтера HP Color LaserJet Pro MFP M477fdn з 4 тонер-картриджами, а також повний комплект з 4 тонер-картриджів HP 410X. Комерційні пропозиції мають бути надіслані в електронній формі (на бланку компанії) одним файлом (розміром не більше 2 МВ) на ел.адресу perekhozhuk@iamo.de не пізніше 31 липня 2018 року.

Детальніше


Технічне завдання на вибір підрядника #15


Київська школа економіки оголошує конкурс на виготовлення веб-сайту. Даний тендер оголошується з метою вибору постачальника послуги. Комерційні пропозиції мають бути надіслані в електронній формі (на бланку компанії) одним файлом на електрону адресу ptsaruk[at]kse.org.ua не пізніше 26 березня 2018 року.

Детальніше


Технічне завдання на вибір підрядника #14


МГО «Київський економічний інститут» в рамках проекту UaFoodTrade оголошує конкурс на придбання комп’ютерної техніки у 2018 році. Даний тендер оголошується з метою вибору постачальника НОУТБУК FUIJITSU LIFEBOOK (6 шт.) на 2018 рік. Комерційні пропозиції мають бути надіслані в електронній формі (на бланку компанії) одним файлом (розміром не більше 2 МВ) на ел.адресу perekhozhuk(at)iamo.de не пізніше 20 лютого 2018 року.

ДетальнішеТехнічне завдання на вибір підрядника #13

МГО «Київський економічний інститут» в рамках проекту EXCEPT оголошує конкурс на придбання комп’ютерної техніки у 2017 році. Даний тендер оголошується з метою вибору постачальника НОУТБУК DELL V5568 GRAY (1 шт.) на 2017 рік. Комерційні пропозиції мають бути надіслані за адресою вул. Дмитрівська 92-94, офіс 201, не пізніше 21 вересня 2017 року.

Детальніше


Технічне завдання на вибір підрядника  #12


МГО «Київський економічний інститут» в рамках реалізації Проекту «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах» Грант фонду інституційного розвитку № ТF 016590 оголошує запит цінових пропозицій на надання послуг з постачання поліграфічної продукції та канцтоварів для обслуговування конференції «People Matter: Quality of Life and Population Wellbeing in PostTransition Economies». Кінцевий термін подання пропозицій: 28 серпня 2017 р. до 17-00.

Детальніше


Технічне завдання на вибір підрядника  #11

МГО «Київський економічний інститут» в рамках реалізації Проекту «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах» Грант фонду інституційного розвитку № ТF 016590 оголошує запит цінових пропозицій на надання послуг з проведення онлайн-трансляції відео конференції «People Matter: Quality of Life and Population Wellbeing in PostTransition Economies», здійснення її запису та виготовлення звітного ролика. Кінцевий термін подання пропозицій: 15 серпня 2017 р. до 17-00.

Детальніше


Технічне завдання на вибір підрядника #10

МГО «Київський економічний інститут» в рамках реалізації Проекту «Підтримка реформ у сільському господарстві та земельних відносинах» Грант фонду інституційного розвитку № ТF 016590 оголошує запит цінових пропозицій на надання послуг комплексного технічного забезпечення конференції «People Matter: Quality of Life and Population Wellbeing in Post-Transition Economies». Кінцевий термін подання пропозицій: 15 серпня 2017 р. до 17-00.

Детальніше


Технічне завдання на вибір підрядника №9

МГО «Київський економічний інститут»  в рамках Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) оголошує конкурс на оголошує конкурс на виготовлення поліграфічної продукції у 2017 році.

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт  на 2017 рік: 

розробка дизайну промо-продукції та друк блокнотів, флаєрів, ручок, брошур та інших матеріалів за проектом.

Детальніше

Технічне завдання на вибір підрядника №8

МГО «Київський економічний інститут»  в рамках Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) оголошує конкурс на оголошує конкурс на виготовлення поліграфічної продукції у 2017 році.

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт  на 2017 рік: 

розробка дизайну промо-продукції та друк блокнотів, папок, флаєрів, ручок, брошур та інших матервалів за проектом.

Детальніше


Технічне завдання на вибір підрядника №7

МГО «Київський економічний інститут»  в рамках Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) оголошує конкурс на проведення заходів (семінарів, тренінгів, круглих столів, форумів, конференцій та ін.) у містах Київ, Львів, Тернопіль, Вінниця, та Херсон на 2017 рік.

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт  у 2017 році за Програмою USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ):

Проведення семінарів, тренінгів, круглих столів, форумів, конференцій та ін. у Києві та регіонах.

Детальніше


Технічне завдання на вибір підрядника №6

МГО «Київський економічний інститут»  в рамках Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) оголошує конкурс на проведення заходів у містах Львів, Тернопіль, Вінниця, та Херсон на 2016 рік.

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт  у 2016 році за Програмою USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ):

проведення семінарів та круглих столів у регіонах.

Детальніше


Технічне завдання на вибір підрядника №5

МГО «Київський економічний інститут»  в рамках Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) оголошує конкурс на виготовлення поліграфічної продукції.

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт на 2016 рік:

розробка дизайну промо-продукції та друк блокнотів, папок, флаєрів, ручок, брошур.

Детальніше


Технічне завдання на вибір підрядника №4

МГО «Київський економічний інститут»  в рамках Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) оголошує конкурс на проведення заходів у місті Києві та за його межами.

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт на постійній основі: проведення семінарів та круглих столів у місті Києві та за його межами. 

Детальніше


Технічне завдання на вибір підрядника №3

МГО «Київський економічний інститут»  в рамках Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) оголошує конкурс на послуги кейтерингу протягом заходів, що будуть проводитися в Києві

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт на постійній основі: послуги кейтерингу, кава-брейки, обіди для учасників заходів, що будуть проводитися в Києві.  

Детальніше


Технічне завдання на вибір підрядника №2

МГО «Київський економічний інститут»  в рамках Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) оголошує конкурс на проведення заходів у містах Львів, Тернопіль, Вінниця, Дніпропетровськ, Херсон та Одеса.

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт на постійній основі: проведення семінарів та круглих столів.

Детальніше


Технічне завдання на вибір підрядника №1

МГО «Київський економічний інститут» в рамках Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) оголошує конкурс на виготовлення поліграфічної продукції.

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт на постійній основі: розробка дизайну промо-продукції та друк блокнотів, банеру, бренд-волу, папок, флаєрів, ручок, брошур.

Детальніше