Тендери

Технічне завдання на вибір підрядника №9

МГО «Київський економічний інститут»  в рамках Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) оголошує конкурс на оголошує конкурс на виготовлення поліграфічної продукції у 2017 році.

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт  на 2017 рік: 

розробка дизайну промо-продукції та друк блокнотів, флаєрів, ручок, брошур та інших матеріалів за проектом.

Детальніше

Технічне завдання на вибір підрядника №8

МГО «Київський економічний інститут»  в рамках Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) оголошує конкурс на оголошує конкурс на виготовлення поліграфічної продукції у 2017 році.

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт  на 2017 рік: 

розробка дизайну промо-продукції та друк блокнотів, папок, флаєрів, ручок, брошур та інших матервалів за проектом.

Детальніше


Технічне завдання на вибір підрядника №7

МГО «Київський економічний інститут»  в рамках Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) оголошує конкурс на проведення заходів (семінарів, тренінгів, круглих столів, форумів, конференцій та ін.) у містах Київ, Львів, Тернопіль, Вінниця, та Херсон на 2017 рік.

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт  у 2017 році за Програмою USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ):

Проведення семінарів, тренінгів, круглих столів, форумів, конференцій та ін. у Києві та регіонах.

Детальніше


Технічне завдання на вибір підрядника №6

МГО «Київський економічний інститут»  в рамках Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) оголошує конкурс на проведення заходів у містах Львів, Тернопіль, Вінниця, та Херсон на 2016 рік.

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт  у 2016 році за Програмою USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ):

проведення семінарів та круглих столів у регіонах.

Детальніше


Технічне завдання на вибір підрядника №5

МГО «Київський економічний інститут»  в рамках Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) оголошує конкурс на виготовлення поліграфічної продукції.

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт на 2016 рік:

розробка дизайну промо-продукції та друк блокнотів, папок, флаєрів, ручок, брошур.

Детальніше


Технічне завдання на вибір підрядника №4

МГО «Київський економічний інститут»  в рамках Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) оголошує конкурс на проведення заходів у місті Києві та за його межами.

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт на постійній основі: проведення семінарів та круглих столів у місті Києві та за його межами. 

Детальніше


Технічне завдання на вибір підрядника №3

МГО «Київський економічний інститут»  в рамках Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) оголошує конкурс на послуги кейтерингу протягом заходів, що будуть проводитися в Києві

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт на постійній основі: послуги кейтерингу, кава-брейки, обіди для учасників заходів, що будуть проводитися в Києві.  

Детальніше


Технічне завдання на вибір підрядника №2

МГО «Київський економічний інститут»  в рамках Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) оголошує конкурс на проведення заходів у містах Львів, Тернопіль, Вінниця, Дніпропетровськ, Херсон та Одеса.

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт на постійній основі: проведення семінарів та круглих столів.

Детальніше


Технічне завдання на вибір підрядника №1

МГО «Київський економічний інститут» в рамках Програми USAID “Лідерство в економічному врядуванні” (ЛЕВ) оголошує конкурс на виготовлення поліграфічної продукції.

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт на постійній основі: розробка дизайну промо-продукції та друк блокнотів, банеру, бренд-волу, папок, флаєрів, ручок, брошур.

Детальніше